یکصدو شصت وششمین نشست شورای اسلامی شهر

  • منشتر شده در: ۱۳۹۹/۰۶/۰۴
  • توسط: فاطمه استادحسینی
  • تعداد بازید: ۱۸۴

?به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر رفسنجان یکصد و شصت و ششمین نشست شورای اسلامی شهر دوشنبه ۳ شهریورماه با حضور رئیس واعضای شورای اسلامی شهر در صحن شورا برگزارشد که ابتدا با قرائت آیاتی از کلام الله مجید و اهدا تحیت و سلام به ابا عبدالله الحسین علیه السلام آغاز شد،

?در ادامه حجت الاسلام والمسلمین علی هاشمیان ضمن تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ایام سوگواری سیدالشهدا، عنوان کرد: امیدواریم در این ماه اهداف، منش و مرام امام حسین علیه السلام تبیین و چراغ راه باشد و اعمالمان مورد قبول واقع گردد.

?وی با اشاره به اینکه با توجه به محدودیت های کرونایی، مراسم عزاداری در شهر با رعایت شیوه نامه های بهداشتی در حال برگزاری است، از توجه شهروندان به پروتکل های بهداشتی قدردانی نمود و افزود: امید داریم به زودی عافیت حاصل شود و نگرانی ها از ابتلای به کرونا رفع شود.

↙️همچنین در این نشست از دکتر غلامحسین حسن شاهی عضو شورای شهر رفسنجان به مناسبت سالروز بزرگداشت ابوعلی سینا و روز پزشک قدردانی شد.

↙️در این نشست همچنین رئیس و اعضای شورای شهر رفسنجان به منظور قدردانی از تلاش اعضای تیم فوتسال بانوان صنعت مس رفسنجان که موفق به کسب عنوان قهرمانی در لیگ برتر فوتسال بانوان ایران شدند، با تقدیم هدیه نقدی و لوح تقدیر به اعضای کادر فنی و اجرایی تیم موافقت کردند.

↙️در پایان ؛ این نشست با بررسی لوایح ارسالی از سوی شهرداری و مطالعه کارشناسی های لازم پیرامون استفاده از انواع سازه های جدید و ایمن در شهر ادامه یافت.

 

 

 

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید