احداث پارک گونه های جانوری بومی استان کرمان

  • منشتر شده در: ۱۴۰۰/۰۵/۱۱
  • توسط: فاطمه استادحسینی
  • تعداد بازید: ۷۹

📌به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر رفسنجان مهندس مختاری با اعلام این خبر افزود: پارک تصاویر سه بعدی گونه های جانوری در حاشیه رودخانه گیودری و در محلی به مساحت بیش از ۱۱ هزار مترمربع اجرا می شود.

🔸شهردار رفسنجان معرفی و شناسایی گونه های نادر جانوری استان کرمان را از اهداف این مجموعه ذکر کرد و افزود: با توجه به اینکه رفسنجان دارای اولین قرق اختصاصی کشور در منطقه منصورآباد است که به همت نهاد مردمی دوستداران طبیعت حفاظت می شود، طراحی و احداث این مجموعه می تواند بستر مناسبی برای معرفی گونه های مختلف استان کرمان باشد.

🔸وی ادامه داد: مجموعه مذکور نمونه کاملی از تصاویر گونه های جانوری بومی استان کرمان را به نمایش گذاشته و محیطی جذاب، زیبا و منحصربفرد را برای بازدیدکنندگان به وجود آورد.

شهردار رفسنجان گفت: پارکی با تصاویر سه بعدی از گونه های جانوری بومی استان کرمان به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر رفسنجان در بلوار بعثت ساحلی احداث و راه اندازی می شود.

🔸شایان ذکر است که این پارک نخستین مجموعه نقاشی سه بعدی در کشور است که در مقیاس گوناگون تصویر جانوران بومی و نادر استان کرمان را نمایش می دهد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید