ضدعفونی

  • منشتر شده در: ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
  • توسط: فاطمه استادحسینی
  • تعداد بازید: ۱۵۱

?ماندگاری ویروس کرونا در رفسنجان سبب ادامه‌دار بودن عملیات ضدعفونی توسط شهرداری رفسنجان جهت مقابله با این ویروس شده است

به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر رفسنجان نمی توان کتمان کرد که میزان رعایت فاصله گذاری اجتماعی درشهرها به شدت کاهش یافته و به همان نسبت تعداد مبتلایان به ویروس کرونا افزایشی روز افزون دارد و یکی از مستعدترین نقاط برای شیوع کرونا حمل و نقل عمومی است و از این رو ضدعفونی کردن ناوگان حمل و نقل عمومی باید بصورت روزانه انجام شود چراکه بسیاری از مردم از حمل ونقل عمومی استفاده میکنند .. این باوروجود دارد بسیاری ازاقدامات ضدعفونی در سطح شهر نه تنها کم نشده بلکه شدت یافته و وارد سکانس جدیدتری شده است.

? مدیر عامل سازمان حمل ونقل شهری شهرداری دراین راستا عنوان کرد: عملیات شبانه روزی ضد عفونی کردن ناوگان حمل ونقل عمومی با دقت وبه طور مستمر انجام می‌شود؛این عملیات در اجرای دستور العمل بهداشتی ستادمبارزه با کروناصورت می‌گیرد و این سازمان با هدف پیشگیری از شیوع بیماری و برای حفظ سلامت شهروندان اقدامات کنترلی و پیشگیرانه خود را سازماندهی و اجرایی کرده است.

?محمدرضا سلمانی با اشاره به ضد عفونی کردن اتوبوس‌هاو تاکسی ها، سطوح دارای تماس مشترک از جمله کف، درها، دستگیره‌ها؛دیواره ها؛پنجره ها و صندلی‌ها به طور شبانه روز افزود:با توجه به اهمیت بالای این موضوع اجرای عملیات ضدعفونی و گندزدایی سطوح ناوگان حمل و نقل عمومی در گام اول و دوم مقابله با کرونا ویروس توسط سازمان به طور جدی انجام شده است.

?مدیرعامل سازمان حمل ونقل عمومی به تداوم رعایت و اجرای پروتکل های بهداشتی و ایمنی و فاصله گذاری اجتماعی در سیستم ناوگان حمل و نقل عمومی تاکید کرد و افزود: با توجه به تصمیمات ستاد ملی مدیریت و مقابله با ویروس کرونا مبنی بر الزامی بودن استفاده از ماسک برای سرنشینان خودرو های مسافربر عمومی از تاریخ ابلاغ دستورالعمل فوق این موضوع با جدیت رسیدگی می‌گردد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید