سرپرست شهرداری رفسنجان:پایان مهرماه آخرین فرصت برای بهره مندی ازتخفیفات ۱۵ درصدی شهرداری

  • منشتر شده در: ۱۴۰۰/۰۷/۰۳
  • توسط: فاطمه استادحسینی
  • تعداد بازید: ۵

📌به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر رفسنجان مهندس جهانگیرملکی عنوان کرد: در هشتمین جلسه شورای اسلامی شهر رفسنجان با پیشنهاد شهرداری مبنی برتخفیف عوارض به مناسبت هفته دولت و هفته دفاع مقدس، موافقت گردید.

🔸سرپرست شهرداری رفسنجان در تشریح این طرح افزود: در طرح ارائه شده توسط شهرداری، شهروندانی که عوارض خودرابصورت نقدی ویکجا پرداخت نمایند ،می توانند از هفتم شهریورماه لغایت پایان مهرماه از این تخفیفات که شامل ۱۵ درصد میباشد،بهره مند شوند.

🔸وی بیان کرد: کلیه عوارض شهرداری به استثناء عوارضات کمیسیون ماده ۱۰۰، سهم معوض خدمات، عوارض نوسازی و خدمات شهری مشمول این تخفیفات خواهند بود.

🔸 وی با اشاره به اینکه همکاری و مشارکت شهروندان در پرداخت به‌ موقع عوارض موجب می‌شود تا مدیریت شهری در اجرای برنامه‌های خودهمچون جدول‌گذاری، آسفالت، تجهیز و توسعه فضای سبز و پارک‌ها، تکمیل پروژه ها و … گام‌های موثرتری برداردوخدمات مطلوب تری به همشهریان محترم ارائه نماید خاطر نشان کرد: در این مدت تعیین شده همشهریان گرامی می‌توانند با مراجعه به شهرداری جهت پرداخت عوارض از تخفیفات ۱۵ درصدی بهره‌مند شوندوامید است شهروندان از این فرصت استثنایی که اعلام شده، نهایت استفاده را ببرند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید