دیدار صمیمی

  • منشتر شده در: ۱۴۰۰/۰۴/۱۵
  • توسط: فاطمه استادحسینی
  • تعداد بازید: ۱۹

💥غلامرضا شاه نظری مدیریت مؤسسه شهرزاد در دیدار با مهندس مختاری، از همراهی شهردار رفسنجان در اجرای دومین جشنواره سراسری قصه گویی تشکر کرد.

📌 به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر رفسنجان مدیر مؤسسه فرهنگی هنری ترنم شهرزاد با تبریک روز شهرداری ها و دهیاری ها به مهندس مختاری شهردار رفسنجان، از خدمات و فعالیت های ارزشمند وی در شهر تقدیر کرد.

🔸 غلامرضا شاه نظری در این دیدار با تبریک چهاردهم تیرماه، هم چنین از همراهی شهرداری رفسنجان با دومین جشنواره سراسری قصه گویی که در راستای برنامه های پایتخت کتاب برگزار شد، تقدیر کرد.

🔸 شهردار رفسنجان نیز از آمادگی شهرداری برای اجرای برنامه های آموزش محور در حوزه شهروندی خبر داد و گفت: همواره عزم جدی برای همکاری های مشترک با مجموعه های فرهنگی و هنری در شهرداری وجود داشته است.

🔸وی ایجاد حس دلبستگی برای شهروندان را ضروری و مهم دانست و افزود: ظرفیت مؤسسه شهرزاد و سابقه فعالیت این مرکز ستودنی است و تلاش مدیریت و مربیان این مجموعه را ارج می نهیم.

🔸در این دیدار که رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از مربیان مؤسسه شهرزاد نیز حضور داشتند، غلامرضا شاه نظری با اهدای تندیس به مهندس مختاری از تعامل وی با جشنواره قصه گویی قدردانی کرد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید