بازدیدمیدانی

  • منشتر شده در: ۱۴۰۰/۰۶/۱۰
  • توسط: فاطمه استادحسینی
  • تعداد بازید: ۴۵

رئیس واعضای شورای اسلامی شهربه همراه سرپرست شهرداری رفسنجان از نقاط مختلف سطح شهر و پروژه های عمرانی در حال اجرا بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر رفسنجان در راستای بررسی روند اجرای پروژه های عمرانی شهرداری، شناسایی نقاط ضعف و قوت و رسیدگی به درخواست های مردمی و رفع مسائل و مشکلات، بازدیدمیدانی رئیس واعضای شورای اسلامی شهر به همراه سرپرست شهرداری رفسنجان انجام شد.

در ابتدا رئیس واعضای شورا به همراه سرپرست شهرداری به صورت سرزده از ساختمان مدیریت سازمان سیما؛منظروفضای سبز شهری شهرداری بازدید واز نزدیک از روند ارائه خدمات به شهروندان مطلع شدند و خواستار انجام برنامه ریزی های لازم برای ارائه خدمات بهتر شدند.

در ادامه بازدیدرئیس واعضای شورا وسرپرست شهرداری از ساختمان دادگستری قدیم بازدید کردند ساختمان دادگستری قدیم به مساحت ۳۲۰۰مترمربع توسط شهرداری خریداری شده است وبلا استفاده میباشد ودر این بازدید از نزدیک ساختمان مذکور رابررسی کردند.

بازدید ازبزرگراه قدس و بوستان ولیعصر از دیگر مواردی بود که مورد بازدید رئیس واعضای شورای اسلامی شهر وسرپرست شهرداری رفسنجان قرار گرفت.

در ادامه از کارگاه تولیدی باب الحوائج (ع) بازدید کردند ضمن بازدید رئیس واعضای شورای اسلامی شهر و سرپرست شهرداری از این کارگاه که در خیابان معراج شمالی کوچه ۶۴ جنب مسجد باب الحوائج(ع) قرار دارد با دریافت مطالبات شهروندان، شهرداری وشورای اسلامی جهت تحقق وعده های مدیریت شهری در این محله اعلام آمادگی کردند

در پایان بازدید ضمن قدردانی از زحمات و تلاشهای بی وقفه تمامی همکاران ،تمامی نیروها در شهرداری رفسنجان در راستای تسریع در روند پیشرفت پروژه های عمرانی قدردانی شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید