بازدیدکننده

  • منشتر شده در: ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
  • توسط: فاطمه استادحسینی
  • تعداد بازید: ۱۲۶

?دبیر دومین جشنواره و نمایشگاه عکس «از چشم دختران ببینیم» گفت: بیش از ۲۵۰۰ نفر از این نمایشگاه عکس بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر رفسنجان ساجده دهقانی بیان کرد: دومین نمایشگاه حضوری عکس «از چشم دختران ببینیم» از ۱۸ تا ۲۰ تیرماه در محل گذر فرهنگی، گردشگری بنفشه شهرستان رفسنجان برگزار شد.که در این نمایشگاه از هزار اثر راه یافته به دبیرخانه جشنواره ۹۷ اثر از ۴۳ شرکت‌کننده خانم سراسر کشور در معرض دید عموم قرار گرفت.

?دبیر دومین جشنواره عکس «از چشم دختران ببینیم» با اشاره به اینکه بیش از ۲۵۰۰ بازدیدکننده از این نمایشگاه دیدن کردند، اظهار کرد: طبق نظرسنجیهای انجام‌شده نزدیک به نیمی از بازدیدکنندگان از نحوه اطلاع‌رسانی جشنواره و ۶۰ درصد از بازدیدکنندگان این نمایشگاه از نحوه برگزاری جشنواره رضایت داشتند..

?وی افزود: بیشتر بازدیدکنندگان این نمایشگاه از طریق فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، روزنامه، تبلیغات فضای شهری از برپایی این نمایشگاه اطلاع پیدا کردند.

?دهقانی با اشاره به اینکه قریب به ۴۰ درصد از بازدیدکنندگان این نمایشگاه، جذاب‌ترین بخش جشنواره را نمایش عکس‌ها انتخاب کردند، گفت: بخش موبایلی و دوربینی، موسیقی، نحوه‌ی ارائه‌ی آثار و پرفورمنس آرت به ترتیب از جذاب‌ترین بخش‌های این نمایشگاه از دید بازدیدکنندگان بود.

?دبیر دومین جشنواره عکس بیان کرد: بیش از ۹۰ درصد بازدیدکنندگان در مورد مکان و زمان نمایشگاه رضایتمندی کامل داشتند.

?وی با اشاره به اینکه قریب به ۷۰ درصد بازدیدکنندگان تداوم جشنواره عکس دختران را خواستار شدند، گفت: راهیابی عکس‌های بیشتر به نمایشگاه، افزایش اطلاع‌رسانی در خصوص جشنواره، حضور داوران ملی ، تداوم جشنواره و برگزاری جشنواره مختص آقایان درزمینه‌ی عکس ازجمله پیشنهاد‌هایی بود که توسط بازدیدکنندگان در این نمایشگاه ارائه شد.

 

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید