یکصدوچهاردهمین کمیسیون عمران شورای شهر

  • منشتر شده در: ۱۴۰۰/۰۴/۰۱
  • توسط: فاطمه استادحسینی
  • تعداد بازید: ۱۹

💥یکصدوچهاردهمین نشست کمیسیون عمران ؛ معماری وشهرسازی شورای اسلامی شهر رفسنجان باهدف بررسی نامه ولوایح رسیده ازشهرداری در صحن شورا برگزارشد.

📌به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر رفسنجان یکصدوچهاردهمین نشست کمیسیون عمران ؛ معماری وشهرسازی شورای اسلامی شهر رفسنجان به ریاست دکتر #فتحیان وبا حضور اعضای کمیسیون در صحن شورابرگزارشد.

💠در ابتدای نشست دکتر فتحیان رئیس کمیسیون عمران معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر رفسنجان ضمن عرض تبریک وتهنیت به حجت‌السلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی برای پیروزی در سیزدهمین انتخابات ریاست‌جمهوری وهمچنین به منتخبین مردم در ششمین دوره شورای اسلامی شهررفسنجان عنوان کرد :مردم ایران سرافراز به خصوص مردم فهیم وشهیدپرور شهرستان رفسنجان در ۲۸ خرداد ماه با لبیک به ندای مقام معظم رهبری با خلق حماسه حضور گسترده و مثال زدنی در پای صندوق‌های رأی و انتخاب نمایندگان شورای شهر گامی محکم و استوار در تعیین سرنوشت خود برداشتند روسفیدی ملت بزرگ ما دراین انتخابات نعمتی است که سپاس بی کران می طلبد. لذا با خضوع و خشوع شاکر و سپاسگزار نعمت های او بوده و ان شاء الله خواهیم بود.

💠وی افزود: رسالت خدمتگزاری در جمع منتخبان حاضردر دوره ششم شورای شهر برای بنده موجب افتخار است امیدوارم درکنار دیگر منتخبان با همدلی وهمکاری پاسخگوی اعتماد واعتبار مردم فهیم وشهیدپرور رفسنجان باشم.

🔺درادامه این نشست پرونده های ارجاعی ازسوی شهرداری در جلسه مطرح و هر یک از نمایندگان به طور جداگانه به بیان نقطه نظرات خود به اختصار در خصوص نامه های مذکور پرداختند و پس از بحث و بررسی تصمیماتی اتخاذ گردید و مقررشد که موضوعات مطرح شده در جهت تصمیم گیری نهایی به شورای اسلامی شهر ارسال گردد.

🔸ضمنا در این نشست رئیس وکارشناس اداره املاک شهرداری رفسنجان جهت ادای پاره ای از توضیحات حضور داشتند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید