یکصدومین کمیسیون عمران ؛ معماری وشهرسازی شورای اسلامی شهر رفسنجان

  • منشتر شده در: ۱۳۹۹/۰۹/۱۶
  • توسط: فاطمه استادحسینی
  • تعداد بازید: ۳۲۲

💥 یکصدومین کمیسیون عمران ؛ معماری وشهرسازی شورای اسلامی شهر رفسنجان برگزارشد.

📌 به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر رفسنجان عصرامروز یکصدومین کمیسیون عمران ؛ معماری وشهرسازی شورای اسلامی شهر رفسنجان به ریاست مهندس فتحیان وبا حضورمهندس مختاری سرپرست شهرداری و جمعی از معاونین ومدیران شهری شهرداری همزمان بصورت حضوری وآنلاین برگزارشد.

↙️این نشست با هدف بررسی پروژه های در حال اجرا شهرداری رفسنجان و #همفکری و #هم اندیشی و تبادل نظرات حضار در مورد چگونگی اتمام رساندن پروژهای در حال اجرای شهرداری با سرعت بیشتر و کیفیت بالاتر در صحن شورا برگزارشد.

↙️در ابتدا مهندس مختاری سرپرست شهرداری ومهندس اسداللهی معاون شهرسازی وامور زیربنایی شهرداری گزارشی از آخرین وضعیت پروژه های درحال اجرای شهرداری را به حضار ارائه دادندو در ادامه مهمترین و اساسی ترین پروژه ها جهت قرار گرفتن در اولویت دستور کار جلسه مشخص شد.

↙️در این جلسه بررسی آخرین وضعیت اجرایی پروژه ها با بحث وگفتگو بین اعضای کمیسیون همراه بود وهر یک از اعضا به طور جداگانه به بیان نقطه نظرات خود در خصوص پروژه ها مذکور پرداختند و پس از هم اندیشی و همفکری و تبادل نظرات بین اعضای کمیسیون تصمیمات لازم جهت هریک از پروژه ها #اتخاذ گردید.

↙️درضمن این نشست بارعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار گردیده است .

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید