بهره برداری از ۴ پروژه عمرانی شهر رفسنجان در عید سعید فطر

  • منشتر شده در: ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
  • توسط: فاطمه استادحسینی
  • تعداد بازید: ۳۹۴

شهردار رفسنجان گفت: چهار پروژه عمرانی شهر رفسنجان تا عید سعید فطر تکمیل شده و به بهره برداری می رسند.

به گزارش روابط عمومی حوزه شهردار، جلسه کمیته فنی و عمرانی شهرداری رفسنجان با حضور مهندس عظیمی زاده شهردار و جمعی از کارشناسان حوزه های مختلف شهری روز سه شنبه برگزار شد.

در این جلسه که به بحث و تبادل نظر پیرامون طرح ها و پروژه های شهری در سال جدید پرداخته شد، شهردار رفسنجان از تکمیل چهار پروژه عمرانی در عید سعید فطر خبر داد و گفت: بوستان شهروند واقع در محله اسدآبادفارسی، پردیس معین واقع در گذر حصار(خیابان بنفشه)، میدان شهری گفتگو(فضای مقابل ساختمان شورا) و ساماندهی پروژه روشنایی بلوار آیت الله طالقانی همزمان با عید فطر افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

مهندس محمدرضا عظیمی زاده همچنین با اشاره به آغاز دور جدید نهضت آسفالت و پیاده روسازی در سال جاری، افزود: عملیات خاکبرداری، زیرسازی و آسفالت بخش عمده ای از کوچه ها و پیاده روسازی سطح شهر در ادامه فعالیت های عمرانی سال گذشته در دستور کار شهرداری قرار گرفته است.

  1. مهدی

    سلام خدا قوت تشکر بابت همه زحمات جنابعالی، بخشی از خیابان ها ی خاکی حتی اگر در اولویت اسفالت هم نیستند ایکاش حداقل گریدر و غلتگ می شدند از جمله خیابان گلزار شهدا که تا ابتدای خیابان یاس آسفالت شده اما مابقی آن منتهی به خیبان استقلال رها شده است که وضعیت بسیار نامناسبی برای تردد دارد

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید