نمایشگاه علوم قرآنی در رفسنجان افتتاح شد

  • منشتر شده در: ۱۳۹۸/۰۲/۲۴
  • توسط: سعید سلطانی
  • تعداد بازید: ۲۳۸

نمایشگاه علوم قرآنی رفسنجان با حضور امام جمعه و جمعی از مسئولین شهرستان در مسجد جامع رفسنجان افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری رفسنجان، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رفسنجان عصر یکشنبه در حاشیه مراسم افتتاح این نمایشگاه اظهار داشت: این نمایشگاه به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر رفسنجان و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رفسنجان برگزار شده است.
ایمان محمدآبادی افزود: در نمایشگاه علوم قرآنی رفسنجان بیش از ۵۰۰ عنوان قرآن، ادعیه و کتاب وجود دارد که با تخفیف از ۱۰ تا ۵۰ درصد عرضه شده است.
وی بیان کرد: این نمایشگاه از امروز تا ۲۳ ماه مبارک رمضان از ساعت ۱۷ تا ۲۳ در مسجد جامع رفسنجان برای بازدید عموم دایر است.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رفسنجان با اشاره به اینکه بخش عفاف و حجاب نیز در این نمایشگاه در نظر گرفته شده است، تصریح کرد: در روزهای آینده با کمک مهدهای قرآنی، بخشی را برای کودکان در نمایشگاه در نظر می‌گیریم تا والدین بتوانند با فراغ خاطر از نمایشگاه بازدید کنند.
محمدآبادی تصریح کرد: با وجود اینکه این نمایشگاه با توان سه برابری نسبت به سال گذشته برگزار شده است اما به واسطه برخی اتفاقات در حوزه کاغذ و محدودیت‌ها و پایین آمدن تیراژها با محدودیت‌هایی روبرو شدیم و برخی ناشران از حضور در نمایشگاه انصراف دادند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید