آیین گرامیداشت ۲۱ سالگی رادیو رفسنجان

  • منشتر شده در: ۱۳۹۹/۱۱/۱۰
  • توسط: فاطمه استادحسینی
  • تعداد بازید: ۱۰۸

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر رفسنجان ، آیین گرامیداشت بیست و یکمین سالگرد تأسیس رادیو شهری رفسنجان و تجلیل از کارشناسان رادیو با حضوردکتر علی رمضانی مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمان ،مهندس مختاری شهردار رفسنجان وجمعی از مسئولین شهرستان در سالن ذکریا برگزار شد

در این آیین یدالله صالحی رئیس رادیو رفسنجان عنوان کرد: بازخورد تلفن‌ها و پیامک‌هایی که از سوی مردم می‌شود، تقاضای افراد برد رادیو رفسنجان در مناطق نوق، کشکوئیه، انار و سرچشمه است الان که رایو صدای مردم است و مورد رضایت مردم واقع شده تقاضا دارم نسبت به این موضوع رسیدگی شود.

حجت‌الاسلام اصغر عسکری امام جمعه رفسنجان با گرامیداشت ماه پیروزی انقلاب اسلامی و تبریک سالروز تأسیس رادیو شهری رفسنجان بیان کرد: رادیو سرمایه بزرگ و ارزشمندی است و یکی از ابزار و بسترهای بسیار تأثیرگذار در مسأله فرهنگ و ایجاد فرهنگ‌های صحیح و فرهنگ‌سازی، رسانه از جمله رادیو است.

وی بیان کرد: صدا و سیما یک دانشگاه بزرگ است و رادیو رفسنجان مجموعه موفق بوده و در زمینه خدمات اطلاع‌رسانی و مسائل فرهنگی، مذهبی، سیاسی، خانه و خانواده و به ویژه در موضوع کرونا نقش بسیار مؤثری در توجیه و راهنمایی مردم داشته و دارد.

عسکری ابراز کرد: صدا و سیما در پوشش سالگرد سردار سلیمانی سنگ تمام گذاشت و پای کار و در میدان بودند که جای قدردانی دارد.

وی افزود: مخاطبان صدا و سیما چون عامه مردم هستند، کار هنرمندانه و با ظرافتی است که با همه مؤدبانه حرف بزند چون مخاطب عده خاصی نیستند.

مجید فصیحی‌هرندی فرماندار ویژه شهرستان رفسنجان هم در این مراسم اظهار داشت: هر کاری که بتوانیم در تقویت این ظرفیت در شهرستان ما حاضریم انجام دهیم که صدای رادیو به گوش همه مردم شهرستان برسد.

وی افزود: بچه‌های رادیو رفسنجان خیلی قوی عمل کرده‌اند و در مباحث روز خیلی خوب برنامه‌سازی می‌کنند.

در این آیین از مهندس مختاری شهردار رفسنجان به عنوان “ کارشناس رادیو رفسنجان “ تجلیل شد

 

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید