تشریح برنامه های حمل و نقل عمومی

  • منشتر شده در: ۱۳۹۹/۱۰/۲۳
  • توسط: فاطمه استادحسینی
  • تعداد بازید: ۹۷

💥مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل شهری شهرداری رفسنجان جزییات برنامه های این سازمان در هفته هوای پاک را تشریح کرد.

📌به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر رفسنجان محمدرضا سلمانی با اشاره به اهمیت استفاده عمومی شهروندان از تاکسی و اتوبوس که موجب پیشگیری از آلودگی هوا و کاهش هزینه های جاری می شود، گفت: هفته هوای پاک بهانه ای است تا ضمن ارائه خدمات به شهروندان، آنان را به استفاده از حمل و نقل عمومی تشویق کنیم.

💢وی با اشاره به اینکه تمامی برنامه های سازمان در هفته هوای پاک تحت عنوان «حواسمون به هوا باشه» اجرا می شود، گفت: ویژه برنامه های هفته هوای پاک از ۲۶ دی تا دوم بهمن ماه در رفسنجان برگزار و به اطلاع عموم شهروندان خواهد رسید.

💢مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل شهری با بیان اینکه همزمان با ۲۹ دی و روز هوای پاک تمامی شهروندان می توانند به صورت رایگان از اتوبوس های درون شهری استفاده کنند، افزود: توزیع و نصب بروشور در ایستگاه ها و پایانه های مسافربری، برگزاری مسابقه عکس موبایلی «حواسمون به هوا باشه» و ایاب و ذهاب مدیران شهرداری با اتوبوس از جمله برنامه های حمل و نقل عمومی در هفته هوای پاک است که با مدیریت سازمان حمل و نقل شهری برگزار می شود.

💢مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل شهری شهرداری با قدردانی از شهروندانی که برای ترددهای درون شهری از تاکسی و اتوبوس استفاده می کنند، گفت: در هفته هوای پاک از مسافرین ثابت اتوبوس و تاکسی نیز تجلیل می شود

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید