توصیه های ایمنی

  • منشتر شده در: ۱۳۹۸/۱۲/۱۷
  • توسط: فاطمه استادحسینی
  • تعداد بازید: ۱۳۹

?به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر رفسنجان مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رفسنجان با اشاره به اهمیت ضدعفونی در پیشگیری از شیوع ویروس کرونا بیان کرد: استفاده از الکل صنعتی برای ضد عفونی کردن دستها و سطوح، شهروندان باید نکات ایمنی جهت حفظ سلامتی و پیشگیری از آتش سوزی را جدی بگیرند.

? رمضانی نژاد عنوان کرد: شهروندان الکل و موادضدعفونی کننده را به اندازه نیاز و دور از دسترس کودکان نگهداری کنند ودر هنگام تهیه محلول ضد عفونی، نکات ایمنی را رعایت کنند

?وی با تاکید به رعایت نکات ایمنی و به منظور جلوگیری از آتش سوزی و ایجاد خسارت‌های مالی و جانی به شهروندان گفت: ، هنگام استفاده از موادشوینده، حتما از ماسک استفاده کنند و از تهویه مناسب اطمینان یابند.

?مدیرعامل سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری در ادامه تاکید کرد: از مخلوط کردن مواد شوینده مختلف، چون پودر‌های شستشو، وایتکس و جرم گیر اکیدا خودداری شود، زیرا این کار موجب آزاد شدن بخارات سمی از جمله گاز کلر می‌شود و به ریه، چشم و پوست آسیب جبران ناپذیری خواهد رساند.

? وی افزود: الکل صنعتی بر روی سطوح داغ، نزدیک شعله های اتش و … استفاده نشود و در صورت آتش گرفتن با استفاده از خاموش کننده هایی غیر از آب، آن را خاموش کنید و سریعا با شماره ۱۲۵ سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری تماس نمایند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید