ازچشم دختران ببینیم

  • منشتر شده در: ۱۳۹۹/۰۳/۲۷
  • توسط: فاطمه استادحسینی
  • تعداد بازید: ۱۲۹

♻️از چشم دختران ببینیم ” اولین جشنواره تخصصی و ملی در رفسنجان

?به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر رفسنجان محمدرفیعی در گفتگو با خانه خشتی اظهار کرد: از سال ۹۶ با توجه به شورای جدید و شهردار منتخب رویکرد و نگاه شهرداری رفسنجان نسبت به مسائل فرهنگی نگاهی ویژه بوده است.

?رئیس اداره فرهنگی اجتماعی شهرداری رفسنجان تصریح کرد: تمام برنامه ها و فعالیت های شهرداری به صورت طرح های مطالعاتی، تیمی و در راستای مشارکت های مردمی صورت گرفته است.

?وی با تاکید بر ارتباط عاطفی با مردم، نگاه ویژه عظیمی زاده شهردار رفسنجان را بعنوان یک فرصت کم نظیر در حوزه فرهنگی شهرستان دانست و گفت: نگاه و توجه ایشان در حوزه فرهنگی نقش آفرینی مردم را در اداره امور شهری پررنگ و ویژه کرد.

?رئیس اداره فرهنگی اجتماعی شهرداری رفسنجان ابراز داشت: فرهنگسرای رسانه با رویکرد و جهت‌گیری برنامه‌ها در راستای ارتقای سواد رسانه‌ای شهروندان و خبرنگاران، ارتباط تعاملی با اساتید فن و اصحاب رسانه‌ها و تربیت نیروی متعهد و متخصص رسانه‎ از میان جوانان علاقه‌مند، آموزش شهروندان در بهره‌گیری مثبت و هدفمند از ابزارها و وسایل ارتباطی نوین کار خود را آغاز کرده و به فعالیت هایی از جمله برگزاری کارگاه‌های آموزشی خبرنگاری، برپایی نشست های نقد و تحلیل کارشناسی با تأکید بر موضوعات روز در زمینه رسانه‌های مکتوب، تصویری، سینما، تئاتر، کتاب، ادبیات و ارائه و برگزاری جشنواره و نمایشگاه های فیلم و عکس می پردازد.

?وی عنوان کرد: سال گذشته در فرهنگسرای رسانه جشنوارهایی برگزار شد یکی از جشنواره ها جشنواره و نمایشگاه عکس ” از چشم دختران ببینیم” بود که امسال برای دومین بار به صورت ملی برگزار خواهد شد.

?رفیعی با بیان اینکه این جشنواره با هدف پاسداشت بانوان و دختران و شناسایی استعدادها در زمینه عکس و نقش آنها در جامعه برگزار می شود گفت: این جشنواره قرار بود به صورت شهرستانی برگزار شود ولی با توجه به استقبال زیادی که شد برای دومین بار به مناسبت میلاد حضرت معصومه (س) و روز دختر در دو بخش موبایلی و دوربینی به صورت ملی برگزار می شود.

?رئیس اداره فرهنگی اجتماعی شهرداری رفسنجان تصریح کرد: جشنواره و نمایشگاه عکس ” از چشم دختران ببینیم” اولین جشنواره ای است که به صورت تخصصی و ملی در رفسنجان برگزار می شود.

?وی با اشاره به اینکه کرونا بسیاری از خانواده و مردم را تحت تأثیر قرار داده است گفت: امسال بخش کرونا و قرنطینگی به عنوان بخش ویژه این جشنواره در نظر گرفته شده است.

?رئیس اداره فرهنگی اجتماعی شهرداری رفسنجان بیان کرد: سال گذشته مراسم افتتاحیه این جشنواره برگزار شد ولی امسال به دلیل محدودیت های ویروس کرونا و رعایت فاصله گذاری اجتماعی جشنواره در فضای مجازی برگزار خواهد شد.

?وی داوری جشنواره از دید آقایان را از دیگر تفاوت های این جشنواره عنوان کرد و گفت: امسال برخلاف سال گذشته قضاوت و داوری جشنواره از دید آقایان انجام می شود

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید