♻️ آخرین مهلت شرکت در دومین جشنواره عکس “ازچشم دختران ببینیم”اعلام شد

  • منشتر شده در: ۱۳۹۹/۰۳/۰۴
  • توسط: فاطمه استادحسینی
  • تعداد بازید: ۱۴۲

?به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر رفسنجان بهناز شریفی دبیر جشنواره با اشاره به برپایی دومین دوره جشنواره و نمایشگاه عکس «از چشم دختران ببینیم» توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر رفسنجان، گفت: آخرین مهلت ارسال آثار برای شرکت کنندگان ۲۵ خرداد تعیین شده است.

?دبیر جشنواره و نمایشگاه عکس دختران، با ابراز قدردانی از تمامی شرکت کنندگان و دست اندرکاران دوره پیشین جشنواره، گفت: خوشبختانه سال گذشته با استقبال بسیار خوبی از سوی دختران و بانوان استان کرمان و سراسر کشور مواجه شدیم و آثار بسیار خوبی به دبیرخانه راه پیدا کرد.

?وی با بیان اینکه جشنواره در دو بخش دوربینی و موبایلی برپا می شود، از افزودن بخش ویژه «کرونا و قرنطینگی از نگاه بانوان» در این دوره خبر داد و بیان کرد: شرکت در جشنواره برای تمامی بانوان و دختران از سراسر کشور و در تمامی رده های سنی آزاد بوده و هر شرکت کننده می تواند حداکثر پنج اثر در هر یک از سه بخش به جشنواره ارسال نماید.

?شریفی با اشاره به محورهای جشنواره عکس «از چشم دختران ببینیم»، افزود: علاقمندان برای شرکت در این رویداد فرهنگی و اجتماعی می توانند آثار خود را در یک یا چند محور نقش زن در شهر، دغدغه های دخترانه، زن از نگاه جامعه و دختران و امید به زندگی تهیه و ارسال کنند.

?وی ادامه داد: با توجه به شرایط بحرانی کرونا امسال نمایشگاه به صورت مجازی برگزار خواهد شد و آثار راه یافته به نمایشگاه در صفحه اختصاصی فرهنگسرای رسانه در فضای مجازی به نمایش گذاشته می شوند.

?وی درپایان یاد آور شد: علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با دبیرخانه می توانند همه روزه (به جز ایام تعطیل) با شماره ۳۴۲۰۸۳۶۳ – ۰۳۴ از ساعت ۹ تا ۱۲ تماس نمایند

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید