دویستمین نشست شورای اسلامی شهر رفسنجان

  • منشتر شده در: ۱۴۰۰/۰۴/۰۴
  • توسط: فاطمه استادحسینی
  • تعداد بازید: ۳۳

💥دویستمین نشست شورای اسلامی شهر رفسنجان باهدف بررسی نامه های اداری ارسالی وپرونده های کمیسیون های عمران ؛ فرهنگی و اصلاحیه بودجه درصحن شورا برگزارشد.

📌به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر رفسنجان دویستمین نشست شورای اسلامی شهر رفسنجان به ریاست حجت الاسلام والمسلمین هاشمیان و با حضورمهندس مختاری شهردار و اعضای شورای اسلامی شهردر صحن شورابرگزارشد.

🔻درابتدای این نشست حجت الاسلام والمسلمین علی هاشمیان رئیس شورای شهر رفسنجان با تبریک به رئیس جمهور منتخب و منتخبین ششمین دوره شورای اسلامی شهر رفسنجان و همچنین تشکر و قدر دانی ازحضورملت شریف و عزیز ایران بخصوص شهروندان عزیز رفسنجانی بجهت شرکت در انتخابات، افزود : انتخابات این دوره حاوی پیامهای بسیاری بود؛ از مسئولان فعلی و آینده می‌خواهم که این پیام های مهم و ارزشمند مردم صبور کشورشان را به خوبی درک کرده و تمام توان خود را برای خدمت بیش از پیش و رفع نواقص و مشکلات به کار گیرند.

🔸وی ادامه داد: قطارعمران و آبادانی شهری رفسنجان اکنون بر روی ریل خود در حال حرکت است و ادامه مسیر برای منتخبین شورا بسیار هموار است امیدوارم منتخبین ششمین دوره شورای اسلامی شهر رفسنجان، همت خود را در سرعت بخشی روند عمران، آبادانی و پیشرفت شهر بکار گیرند.

🔸ایشان با دعوت از منتخبین ششمین دوره شورای اسلامی شهر برای شرکت در جلسات آینده #شورای_همدلی عنوان کرد: باقیمانده دوره خدمت شورای پنجم فرصت بسیار مناسبی هست تا منتخبین محترم با حضور در جلسات شورا ضمن اگاهی از بودجه و طرحهای مصوب و بهره گیری ما از نظرات و ایده‌های ایشان ، نگذاریم روند توسعه کند شود و این قطار در حال حرکت سرعتش بیشتر از پیش گردد.

🔺در ادامه این نشست درخواست های شهروندی ولوایح ارسالی کمیسیون های تخصصی شورا مطرح ومورد بحث و تبادل نظررئیس واعضای شورا قرارگرفت.

 

 

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید