ستاد هماهنگی پایتخت کتاب دررفسنجان

  • منشتر شده در: ۱۳۹۹/۱۲/۰۵
  • توسط: فاطمه استادحسینی
  • تعداد بازید: ۶۲

📌به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر رفسنجان ستادهماهنگی پایتخت کتاب ایران در رفسنجان با حضورمهندس مختاری شهردار رفسنجان ؛ دکترفصیحی هرندی فرماندار و جمعی از اعضای این ستاد با هدف ایجاد هماهنگی بین نهادهای مردمی و دستگاههای اجرای و تلاش برای توسعه و ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی و در نهایت تبدیل و معرفی رفسنجان به عنوان پایتخت کتاب ایران و با توجه به انتشار فراخوان هفتمین برنامه انتخاب پایتخت کتاب ایران در فرمانداری تشکیل جلسه داد .

↙️در این نشست در خصوص اهمیت پایتخت کتاب ایران و نیز راههای کسب این عنوان و لزوم مشارکت و همکاری دستگاههای اجرایی و تشکل ها و نهادهای مردمی در تحقق این امر بحث و تبادل نظر شدوسایر اعضای ستاد هماهنگی پایتخت کتاب نیز در این نشست به بیان دیدگاهها و نظرات خود پرداختند.

↙️در این جلسه مقرر شد که دبیرخانه ستاد پایتختی کتاب در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رفسنجان تشکیل گردد و “هادی بحرانی” به عنوان مسئول دبیرخانه ستاد معرفی شد.

↙️همچنین در این جلسه نسبت به همکاری و مشارکت ۱۲ موسسه (حقوقی) و فعال حوزه فرهنگ (حقیقی) در اجرای ۱۶ طرح حوزه کتاب و کتابخوانی پایتختی کتاب ایران تصمیم گرفته شد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید