دیدار صمیمی رئیس وهیئت همراه خیریه سیدالشهداء باسرپرست شهرداری

  • منشتر شده در: ۱۳۹۹/۰۹/۰۵
  • توسط: فاطمه استادحسینی
  • تعداد بازید: ۱۶۹

?رئیس واعضاء موسسه خیریه سیدالشهداء(ع) باسرپرست شهرداری رفسنجان دیدار و گفتگو کردند.

?به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر رفسنجان صبح امروز رئیس و اعضای موسسه خیریه سیدالشهداء(ع)بامهندس مختاری  سرپرست شهرداری رفسنجان در شهرداری مرکزی دیدار و گفتگو کردند.

↙در این دیدار رئیس و اعضای هیئت مدیره موسسه خیریه سید الشهدا(ع) با سرپرست شهرداری درباره مسائل مربوط به خیریه بحث و تبادل کردند وهرکدام با ارائه گزارشی از فعالیت های این موسسه در تأمین نیازهای #مستمندان و حجم کمک های انجام گرفته از بدو تاسیس این موسسه تاکنون پرداختند و هدف موسسه  را جهت گیری در مسیر توانمندسازی مستمندان و بخصوص حرکت در راستای ایجاد اشتغال و کارآفرینی برای نیازمندان تحت پوشش عنوان کردند.

↙در این دیدار مهندس مختاری سرپرست شهرداری  ضمن خوش آمدگویی به حاضرین برمشارکت شهروندان در مدیریت شهری و عمران و آبادنی شهر تاکید کردند وهمچنین برای مشارکت در طرح های عام المنفعه موسسه خیریه سید الشهدا(ع) و هرگونه مشارکت و حمایت در ساماندهی وضعیت خدماتی و عمرانی شهر اعلام آمادگی کردند.

↙در حاشیه این دیدار رئیس واعضا موسسه خیریه سید الشهداء(ع) به مهندس مختاری سرپرست شهرداری رفسنجان به منظور قدر دانی از زحمات خالصانه و اقدامات ارزشمند وی لوح و تندیس اهدا کردند.

↙درضمن این دیدار با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی انجام شد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید