یکصدو نودو هفتمین نشست شورای اسلامی شهر رفسنجان

  • منشتر شده در: ۱۴۰۰/۰۳/۱۸
  • توسط: فاطمه استادحسینی
  • تعداد بازید: ۷

💥حجت الاسلام والمسلمین علی هاشمیان در آستانه دو انتخابات مهم ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا، از مردم خواست تا با حضور حداکثری خود در انتخابات موجبات تعیین خط مشی ها و سیاستهای کلی کشور و شهر و روستا را فراهم سازند و در ایجاد آینده روشنی در زمینه عمران‌ و آبادانی شهر و روستا به انتخابات اهمیت ویژه ای قائل شوند.

📌به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر رفسنجان دریکصدو نودو هفتمین نشست شورای اسلامی شهر رفسنجان که به ریاست حجت الاسلام والمسلمین علی هاشمیان و با حضورشهردار واعضای شورا درصحن شورا برگزار شد، لوایح ارسالی از سوی کمیسیون های داخلی در دستور کار قرار گرفت و پیرامون آن تصمیم گیری شد.

💢در این نشست حجت الاسلام والمسلمین علی هاشمیان رئیس شورای اسلامی شهر رفسنجان پیشاپیش فرارسیدن میلاد سراسر نور حضرت فاطمه معصومه(س)، روز دختر و آغاز دهه کرامت را تبریک گفت و عنوان کرد: با توجه به اهمیت و جایگاه مهم رئیس جمهور و شوراهای اسلامی شهر وروستا در تعیین خط مشی ها و سیاستهای کلی کشور و شهر در زمینه های عمرانی و … بدینوسیله از مردم شریف شهرستان رفسنجان دعوت به عمل می آید تا با شرکت در انتخابات و تشخیص اصلح ؛ آینده روشنی را در توسعه و عمران و آبادانی شهر و کشور خود رقم بزنند.

💢وی در ادامه از تلاش و زحمات خالصانه فعالان عرصه های مدیریت شهری در اجرای پروژه ها قدردانی کردو گفت : شهردار وپرسنل شهرداری نیروهای کارآمد و زحمت‌کشی هستند که بی‌وقفه و با جدیت از هیچ گونه تلاشی در راستای توسعه و آبادانی شهر دریغ نمی ورزند و همواره در حال خدمت رسانی به شهروندان عزیز در سطح شهر هستند.

🔸در ادامه نشست مهندس مختاری شهردار رفسنجان گزارشی از پروژه های عمرانی در حال اجرا سطح شهر و مشکلات اجرایی برخی پروژه ارایه نمود.

🔸در پایان نشست درخواست های شهروندی مطرح و همچنین پیرامون پیشنهادات نامگذاری معابر و نامه های وارده کمیسیون های داخلی بحث و تبادل نظر شد.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید