.نشریه داخلی شهرداری رفسنجان

  • منشتر شده در: ۱۴۰۰/۰۲/۲۷
  • توسط: فاطمه استادحسینی
  • تعداد بازید: ۸۴

مدیراداره ارتباطات و روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهررفسنجان ازچاپ وتوزیع نخستین نشریه داخلی شهرداری رفسنجان با عنوان”خبرنامه شهرداری رفسنجان”به مناسبت روزجهانی ارتباطات وروابط عمومی خبرداد.

📌به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر رفسنجان ساجده دهقانی ضمن تبریک به مناسبت روز جهانی ارتباطات وروابط عمومی عنوان کرد : نخستین نشریه داخلی شهرداری رفسنجان به صورت فصلنامه در راستای فعالیت های روز افزون و قابل توجه شهروندان و مدیران شهری منتشر وتوزیع می شود .

💢وی افزود:تنویر افکار عمومی‌ و آگاهی‌ بخشی به‌ شهروندان در خصوص‌ عملکرد مدیریت شهری از اهم دلایل انتشار این نشریه بوده و در اولین شماره با تمرکز بر فعالیت های عمرانی ،خدماتی و فرهنگی تهیه و منتشر خواهد شد.

💢مدیراداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر رفسنجان بیان کرد:چاپ نشریات درون سازمانی را می‌توان نقطه مهم ارتباط و تعامل کارکنان و مدیران با مردم و مسئولین و نهادهای ذیربط دانست، به عبارتی دیگر این نشریات تاثیرگذارترین نقش را در فعالیت‌های درون سازمانی بر عهده دارند .

💢وی در پایان اظهار امیدواری کردو گفت: با انتشار نشریه فوق گوشه ای از فعالیتهای مدیریت شهری و شورای اسلامی شهررفسنجان به سمع و نظر شهروندان محترم خواهد رسید.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید