افتتاح وکلنگ زنی ۱۰ پروژه عمرانی و خدماتی شهرداری رفسنجان همزمان با نهمین روزاز دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی،

  • منشتر شده در: ۱۳۹۹/۱۱/۱۸
  • توسط: فاطمه استادحسینی
  • تعداد بازید: ۱۳۸

📌به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر رفسنجان مهندس محمد مختاری با اشاره به افتتاح پروژه‌های عمرانی و خدماتی در شهررفسنجان به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و دهه مبارک فجرعنوان کرد: شهرداری رفسنجان علاوه بر وظایف ذاتی خود در اجرای پروژه‌های عمرانی و خدماتی با هدف توسعه شهر، در حوزه‌های مختلف نیز فعالیت دارد.

💢وی افزود: در این راستا یکی از پروژه‌های شاخص شهرداری رفسنجان در دهه فجر امسال، افتتاح طرح بازآفرینی خیابان شهید ارجمندی به متراژ ۴ هزارمترمربع با اعتباری بالغ بر۲۵ میلیارد ریال آماده افتتاح وبهره برداری است.

💢مهندس مختاری همچنین به تکمیل پارک های محله ای آفتاب و قیام اشاره کرد و گفت: این پروژه ها با متراژ بیش از ۵ هزار مترمربع وبا هزینه ای بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال نیز آماده بهره برداری است

💢وی تصریح کرد: از دیگر پروژه های شهرداری رفسنجان در ایام مبارک دهه فجر؛ اجرای عملیات پیاده رو سازی خیابان های ستارخان ؛ کارگر شمالی ؛ ابوذر ؛بسیج و…..به متراژ ۳۵ هزار مترمربع وهمچنین در راستای نهضت آسفالت ؛می توان آسفالت خیابان های شهید نوری ؛ جانبازان ؛ بزرگراه قدس ؛ بلوارهای هجرت ؛ کارگر و ….با متراژ بیش از ۴۵۰هزار مترمربع و با اعتباری بیش از ۴۰۰میلیارد ریال اشاره کرد.

💢وی در ادامه گفت : همزمان با افتتاح پروژه های مذکور پروژه مخزن۲ هزار مترمکعبی ذخیره آب فضای سبز با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری میرسد.

💢شهردار رفسنجان همچنین به تکمیل وتامین روشنایی معابر سطح شهر با هزینه بالغ بر ۷۰میلیارد ریال اشاره کرد وگفت: پارک های محله ای واقع در خیابان دکتر حسابی ؛ خیابان مصطفی خمینی ۵۵ و حاشیه بلوار شهید مطهری که جمعا به متراژ ۷۵۰۰مترمربع و با هزینه ای بیش از ۵۰ میلیارد ریال کلنگ زنی خواهد شد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید