پیام تبریک

  • منشتر شده در: ۱۳۹۹/۰۲/۲۸
  • توسط: فاطمه استادحسینی
  • تعداد بازید: ۱۲۳

?به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهررفسنجان متن پیام به شرح ذیل است:

” بسم الله الرحمن الرحیم”

? اطلاع رسانی یک کارهنرمندانه است … این کار برای مردم هم امیدزاست و هم روشنگر است….. باید مردم به دستگاه ها اطمینان پیدا کنند. «مقام معظم رهبری(مدظله العالی)»

✍️امروزه روابط عمومی نه به عنوان یک سامانه تشریفاتی و حتی اجرایی بلکه به عنوان یک سامانه مشورتی و مدیریتی و به عنوان عنصر اصلی در ارتقا و پیشرفت هر سازمانی جایگاه ویژه‌ای دارد و بدون روابط عمومی هیچ فعالیتی انعکاس نمی یابد.
یقینا توجه ویژه به نقش و جایگاه واقعی روابط عمومی‌ها در همه دستگاه‌ها، سازمان‌ها و نهادها مؤید ارتباط دو سویه و صمیمی میان مجموعه و افکار عمومی خواهد بود و روابط عمومی به عنوان یک پل ارتباطی، در جلب مشارکت عمومی و پاسخگویی به مطالبات و خواسته‌های مردم و همچنین بالابردن سطح باور و تزریق نشاط و امید در جامعه تأثیرگذار خواهد بود.

?اینجانب ۲۷اردیبهشت ماه آغاز اولین روز از هفته ارتباطات و روابط عمومی را به مدیران، کارشناسان و فعالان زحمتکش و سخت کوش روابط عمومی های شهرستان رفسنجان به ویژه روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر رفسنجان که با الهام از هم افزایی، هم اندیشی و همسویی فعالیت می‌ نمایند ، تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدواریم این هفته نقطه عطفی در توسعه و تحول روابط عمومی‌ها باشد.

“محمدرضاعظیمی زاده”
“شهرداررفسنجان”

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید