حفظ حال خوب شهروندان عیدی شهرداری به مردم رفسنجان

  • منشتر شده در: ۱۳۹۹/۱۲/۱۱
  • توسط: فاطمه استادحسینی
  • تعداد بازید: ۷۰

📌به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر رفسنجان مهندس مختاری با اشاره به تشکیل کمیته استقبال از نوروز در شهرداری رفسنجان، گفت: نورپردازی، نصب المان های جدید، گل کاری و پاکسازی عمق محلات از اهم برنامه های مدیریت شهری در آستانه نوروز ۱۴۰۰ است.

💢وی ادامه داد: محدودیت های کرونایی و ممنوعیت سفرهای نوروزی موجب شده حال دل شهروندان خوب نباشد؛ لذا شهرداری بعنوان یک عنصر قوی عمل کرده و ضمن آراسته سازی شهر برای تقویت روحیه مردم نیز تلاش می کند.

💢شهردار رفسنجان با بیان اینکه کاشت انواع گل و درخت در معابر و میادین آغاز شده است، اظهار کرد: رفسنجان در سال ۱۴۰۰ یکی از پرگل ترین شهرهای استان خواهد بود.

💢محمد مختاری با اشاره به آغاز عملیات پاکسازی محلات از ابتدای اسفند در قالب شهرتکانی برای نوروز، افزود: یکی از برنامه های شهرداری و شورای شهر در دوره جدید ارائه و بهبود امکانات در تمامی نقاط شهر است تا خدمات مدیریت شهری مانند خورشید بر شهر بتابد.

💢وی در ادامه از طراحی فضای سبز نواری در حاشیه بلوار آیت الله هاشمی خبر داد و افزود: اجرای گل آرایی و نورپردازی، نصب سفره های هفت سین حجمی از دیگر اقدامات شهرداری در آستانه ورود به سال جدید است که شهروندان در سطح شهر نیز شاهد آن خواهند بود.

💢شهردار رفسنجان ادامه داد: اجرای آبنما، نقاشی دیواری و دیوارنگاری به مساحت هزارو پانصد مترمربع با موضوعات شهدا، طبیعت و فرهنگ و هنر تا پایان سال انجام می شود.

💢وی درپایان از لغو مجوز حفاری در سطح شهر از ۱۵ اسفند به مدت یک ماه خبر داد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید