.

  • منشتر شده در: ۱۴۰۰/۰۸/۰۳
  • توسط: فاطمه استادحسینی
  • تعداد بازدید: ۸
  • لینک کوتاه

نهمین نشست کمیسیون فرهنگی ؛ ورزش وجوانان شورای اسلامی شهر رفسنجان در صحن شورا برگزار شد.

?به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر رفسنجان نهمین نشست کمیسیون فرهنگی ؛ ورزش وجوانان شورای اسلامی شهر رفسنجان به ریاست سید ابراهیم صباغ جعفری و با حضور سیدحسین رحیمی رئیس شورای اسلامی شهر واعضای کمیسیون ومعاون فرهنگی اجتماعی شهرداری در صحن شورا برگزار شد.

بر اساس این گزارش در ابتدا رییس کمیسیون فرهنگی ؛ ورزش وجوانان شورای اسلامی شهر ضمن عرض خیر مقدم و آرزوی توفیق روز افزون برای تمام حاضرین، در خصوص دستور جلسه که بررسی نامه های رسیده به کمیسیون بود، مطالبی را عنوان نمودند.

در ادامه پیشنهاد شهرداری مبنی بر راه اندازی فرهنگسرای دفاع مقدس در گلزار شهدا مطرح شد وتوضیحات مختصری درمورد چگونگی احداث و اهداف آن عنوان شد وهر یک از اعضای به بحث و بررسی در خصوص مسائل و موارد مطروحه پرداختند.

رئیس کمیسیون فرهنگی ؛ ورزش وجوانان شورای شهر نقش این مکان را در انتقال ارزش‌ها و جان‌فشانی رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس بسیار مهم عنوان کرد.

سید ابراهیم صباغ جعفری با اشاره به تدوین یک اساسنامه جهت اجرایی شدن این طرح بیان کرد:
احداث فرهنگسرای دفاع مقدس در گلزار شهدا درگروی عزم شهرداری و بنیاد شهیداست باید برای اجرای این طرح تعاملی بین شهرداری و بنیاد شهید ایجاد تا طرح مذکور اجراگردد.

درمجموع دراین نشست با کلیات این طرح موافقت گردید ومقررشد جهت تصمیم گیری نهایی همراه با سایر لوایح به صحن شورا ارجاع داده شد.

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید