یام تبریک مهندس عظیمی زاده شهردار رفسنجان به مهندس انارکی به مناسبت روز مجلس

مهندس عظیمی زاده شهردار رفسنجان در آیین افتتاحیه بزرگترین آبنمای هارمونیک کف خشک از راه اندازی فرهنگسرای «کودک و آینده» در بوستان جوان خبر داد.

  • منشتر شده در: ۱۳۹۷/۰۴/۲۶
  • توسط: سید مرتضی مهدوی
  • تعداد بازید: ۲۵۵۳

به گزارش روابط عمومی شهرداری رفسنجان، مهندس عظیمی زاده در آیین بهره برداری از بزرگترین آبنمای هارمونیک کف خشک و در اجتماع پنج هزار نفری شهروندان در محل بوستان معلم، ضمن ابراز خرسندی از افتتاح این پروژه در آستانه دهه کرامت، اظهار کرد: آنچه امروز تقدیم شما می شود، حاصل تفکر و هدایت های شورای محترم اسلامی شهر است.

شهردار رفسنجان با اشاره به بودجه پیش بینی شده برای شهرداری در سال ۹۷، گفت: رویکردهای مناسبی که در شورای اسلامی شهر برای بهبود وضعیت شهر پیش بینی شده است، کم کم در حال اجراست تا بعضی نتایجش را به ظهور برساند و بخشی از دستاوردهایش را شاهد باشیم.

وی در ادامه با بیان اولویت های برنامه ریزی شده در بودجه، تصریح کرد: بهسازی و مناسب سازی فضاهای شهری شامل آسفالت، پیاده روسازی، بازپیرایی و اصلاح روشنایی پارکها و ایجاد فضاهای فرهنگی و رفاهی برای مردم از جمله این اولویت هاست که بخشی از فعالیت های شهرداری در این راستا آغاز شده است.

شهردار رفسنجان ادامه داد: این فعالیت ها برگ سبزی است تقدیم به شما مردم عزیز رفسنجان که سال ها به انتظار نشستید تا این شهر، کرامت و ارزش داشته باشد؛ کما اینکه در گذشته هم داشته و امروز بیشتر می شود.

رسیدگی به عمق محلات از دیگر مواردی بود که مهندس عظیمی زاده در بخشی از سخنان خود از آن به عنوان یکی از تکالیف تعیین شده برای شهرداری در بودجه یاد کرد و گفت: در راستای بازسازی و بهسازی فضاهای شهری حدود ۲۳ پارک درون محله ای در بودجه پیش بینی شده و طراحی های آن در حال انجام است.

شهردار رفسنجان با بیان اینکه دیدگاه اعضای محترم شورا و عزم و اراده شهرداری بر توزیع عادلانه بودجه در شهر و امکان فعالیت در همه نقاط شهر می باشد، اظهار کرد: شهرداری همه توان و عزمش را می گذارد تا در همه نقاط شهر فعالیت عمرانی و بهسازی دیده شود.

مهندس عظیمی زاده اجرای برنامه های فرهنگی – اجتماعی و احداث و بهره برداری از فرهنگسرا را از دیگر برنامه های پیش بینی شده در بودجه شهرداری اعلام کرد و افزود: فرهنگسرای «کودک و آینده» در بوستان جوان در شرف شروع به کار هست و ان شاءا… در آینده ای نزدیک به بهره برداری می رسد.

وی خاطرنشان کرد: آنچه برای ما مهم است، فعال شدن همه ظرفیت های شهر با حمایت مردم و همراهی با منتخبین مردم در شورای اسلامی شهر می باشد تا شاهد شهری پویا، امن و شهر در رفسنجان باشیم.