به وقت قدردانی

  • منشتر شده در: ۱۴۰۰/۰۲/۱۳
  • توسط: فاطمه استادحسینی
  • تعداد بازید: ۷۳

💥 مهندس مختاری شهردار رفسنجان همزمان با سالروز شهادت آیت الله مطهری، با استاد منتصری از خوشنویسان معاصر و از خاندان وصال شیرازی خوشنویس نامدار و شاعر بزرگ ایران دیدار و گفتگو کرد.

📌در این ملاقات صمیمی که با حضور مدیر و جمعی از هنرجویان آموزشگاه هنری نگارستان برگزار شد، شهردار رفسنجان ضمن قدردانی از مشارکت استاد منتصری با شهرداری در ایام فاطمیه و اکران آثار خوشنویسی در سطح شهر، گفت: هنرمندان سرمایه اجتماعی شهر هستند و می توانند در ایجاد فضای بصری زیبا و دلنشین به شهرداری یاری برسانند.

💢 مهندس مختاری ادامه داد: شهرداری در دوره جدید ضمن دعوت از هنرمندان در قالب گروه اندیشه ورز تلاش کرده است رویکرد جدیدی به فضای بصری شهر ببخشد.

💢وی ضمن اعلام آمادگی جهت همکاری با اساتید و هنرجویان خوشنویسی در اجرای المان های شهری و برنامه های فرهنگی و هنری مرتبط با آن، افزود: شهرداری رفسنجان مفتخر است از هنر فرزندان این شهر برای بهبود کیفیت و فضای شهری بهره ببرد.

🔻استاد منتصری نیز با قدردانی از اقدام ارزنده شهردار رفسنجان برای پاسداشت هنر خوشنویسی، گفت: برای اجرای برنامه های مختلف در حوزه های زیباسازی و فرهنگی هنری آماده مشارکت با شهرداری هستیم.

💢وی هم چنین با ارائه نظرات و پیشنهاداتی خواستار توجه بیشتر مدیریت شهری به هنرمندان و به خصوص هنر خوشنویسی و نقاشی شد.

🔻این دیدار با تجلیل از استاد غلامحسین منتصری و با قدردانی از خانم ها سیمین پورغلامرضا، طاهره غلام نژاد، سمیه آقامحمدحسنی، زهره حسینی نوه، فاطمه حاج شریفی و عاطفه منتصری که آثار و طرح های خوشنویسی آنان در ایام فاطمیه در سطح شهر اکران شده بود، خاتمه یافت.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید