تلاش بی‌وقفه آتش‎نشانان برای مهار شعله‌های آتش

  • منشتر شده در: ۱۳۹۹/۱۲/۰۲
  • توسط: فاطمه استادحسینی
  • تعداد بازید: ۱۱۸

📌به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر رفسنجان رمضانی نژاد مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رفسنجان گفت: آتش سوزی گسترده دراسلام آباد با تلاش نیروهای عملیاتی ایستگاه‌ مرکزی (ایستگاه شماره ۱) آتش‌نشانی مهارگردید و از گسترش حریق به مکان های مجاور جلوگیری شد.

💢رمضانی نژاد خاطرنشان کرد: رخداد آتش سوزی این عملیات حوالی ساعت ۲۳:۲۵ دقیقه به سامانه ۱۲۵ این سازمان اطلاع رسانی شد و ستاد فرماندهی به سرعت آتش نشانان را از ایستگاه مرکزی و باپشتیبانی ایستگاه ۳ آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری رفسنجان ،را به محل حادثه اعزام نمودند.

💢وی یادآور شد: آتش‌نشانان با تلاش بی وقفه عملیات اطفاء حریق را انجام دادند و حوالی ساعت ۱:۴۵ دقیقه بامداد به ایستگاه مذکور بازگشتند.

💢رمضانی نژاد اضافه کرد: آتش سوزی دیگری واقع در مسجد رسول اکرم(ص) درساعت ۱۶:۰۶ به وقوع پیوست که آتش نشانان ایستگاه شماره ۳ با حضور در محل حادثه همزمان با اجرای عملیات ایمن سازی محل، نسبت به خاموش کردن شعله‌های آتش اقدام و حریق را قبل از گسترش و بروز خسارت بیشتر و سرایت به مکان های مجاور شروع به مهار و اطفاء کرده‌اند.

💢وی در پایان از کلیه شهروندان خواست تا با رعایت استانداردها توصیه ها و ضوابط ایمنی لازم الاجرا در پیشگیری از وقوع اینگونه حوادث را جدی گرفته و در اولین فرصت ،وقوع سوانح را به شماره ۱۲۵ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی اطلاع دهند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید