ورود ۱۲ دستگاه مینی بوس به ناوگان حمل و نقل شهری

  • منشتر شده در: ۱۳۹۹/۰۴/۱۹
  • توسط: فاطمه استادحسینی
  • تعداد بازید: ۱۳۴

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر وشهرداری رفسنجان محمدرضا سلمانی گفت: با توجه به ضرورت و اهمیت نوسازی ناوگان حمل و نقل فرسوده در راستای خدمات رسانی مناسب به شهروندان و کاهش آلاینده‌های زیست محیطی، تغییر مد حمل و نقل از اتوبوس به مینی بوس در دستور کار قرار گرفت.

?وی افزود: این طرح براساس مصوبه شورای اسلامی شهر مبنی بر شناسایی خطوط کم مسافر و تغییر ظرفیت از اتوبوس به مینی بوس اجرا شد.

?سلمانی عنوان کرد: با اجرای این طرح متوسط عمر ناوگان سازمان حمل ونقل در سال گذشته ۱۳/۱سال ولی در سال جاری به ۱۰/۹سال کاهش یافته است.

?مدیرعامل سازمان حمل ونقل شهری شهرداری با بیان اینکه سرویس دهی در مینی بوس‌ها نیز مطابق با خطوط اتوبوسرانی طراحی شده است افزود: این خط مینی بوس همانند خطوط اتوبوسرانی به برنامه زمانبندی حرکت، مجهز به کارت خوان و توقف در ایستگاه‌هامجهز است.

?وی ضمن تشکر وقدردانی از رئیس واعضای شورای اسلامی شهر و مهندس عظیمی زاده شهردار رفسنجان عنوان کرد: نگاه مجموعه شهرداری با مدیریت مهندس عظیمی زاده تامین رفاه شهروندی و اقداماتی از این قبیل بوده که با حمایت شورای اسلامی شهر به ویژه رئیس شورا ، به آن دست خواهیم یافت.

 

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید