طرح ساماندهی خودرو‌های وانت بار در سطح شهر

  • منشتر شده در: ۱۳۹۹/۰۵/۰۳
  • توسط: فاطمه استادحسینی
  • تعداد بازید: ۱۴۸

مدیرعامل سازمان حمل ونقل شهری شهرداری از اجرای طرح ساماندهی خودرو‌های وانت بار در سطح شهر جهت اصلاح وتخصیص سهمیه سوخت حمل و نقل باری خبر داد.

? به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر رفسنجان مدیرعامل سازمان حمل ونقل شهری شهرداری بیان کرد: بنا بر ابلاغ سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور در خصوص ساماندهی ناوگان وانت بار و با توجه به اجرای طرح سهمیه بندی ناوگان و تخصیص سهمیه ثابت در کارت‌های هوشمند سوخت وانت بار‌ها، تمام ناوگان متقاضی فعالیت در بخش حمل و نقل عمومی بار برای بهره مندی از سهمیه سوخت براساس پیمایش میبایست در سامانه جامع سازمان مدیریت حمل و نقل شهری ثبت نام و پروانه اشتغال و فعالیت دریافت میکردند که در همین راستا از ابتدای سال جاری تاکنون تعداد ۲۰۰۰ دستگاه وانت توسط سازمان حمل ونقل شهری شهرداری ثبت نام شده اند و برای ۱۱۰۰ دستگاه از آنها پروانه فعالیت و بار صادر گردیده است.

?محمدرضا سلمانی افزود: مالکین و رانندگان خودروهای وانت جهت جبران سهمیه سوخت کسر شده وبرای جلوگیری از تبعات قطع سهمیه سوخت به سازمان حمل و نقل شهرداری واقع در بلوار امام علی(ع)نبش کوچه ۴ مراجعه نمایند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید