۶۰ دستگاه تاکسی دررفسنجان نیازمند نوسازی

  • منشتر شده در: ۱۳۹۹/۰۸/۱۷
  • توسط: فاطمه استادحسینی
  • تعداد بازید: ۱۳۴

?به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر رفسنجان محمدرضا سلمانی با اعلام این خبر گفت:طرح نوسازی ۶۰ تاکسی فرسوده در دستور کار سازمان حمل ونقل شهری شهرداری قرار گرفت و مرحله به مرحله درحال اجراشدن میباشد.

?مدیرعامل سازمان حمل ونقل شهری شهرداری بیان کرد: خدا را شاکریم که امروز گام اول را برای نوسازی ناوگان حمل و نقل در سال جهش تولید بر داشته ایم و تاکنون ۲۰دستگاه دررفسنجان در طرح نقدی نوسازی تاکسی های فرسوده نوسازی شده اند .

?وی با اشاره به بازسازی ۳۰ درصدی ناوگان از ناوگان فرسوده ابراز امیدواری کرد گفت : انشالله به زودی و در مراحل بعدی مابقی ناوگان فرسوده نیز نوسازی خواهد شد.

?وی درپایان با اشاره به ضد عفونی کردن مستمر اتوبوس‌ها، سطوح دارای تماس مشترک از جمله کف، درها، دستگیره‌ها؛دیواره ها؛پنجره ها و صندلی‌ها به تداوم رعایت و اجرای پروتکل های بهداشتی و ایمنی و فاصله گذاری اجتماعی در سیستم ناوگان حمل و نقل عمومی تاکید کرد و افزود: با توجه به تصمیمات ستاد ملی مدیریت و مقابله با ویروس کرونا مبنی بر الزامی بودن استفاده از ماسک برای سرنشینان خودرو های مسافربر عمومی از تاریخ ابلاغ دستورالعمل فوق این موضوع با جدیت رسیدگی می‌گردد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید