توسعه ورزش شهروندی با نصب ست های ورزشی

  • منشتر شده در: ۱۳۹۹/۰۷/۰۴
  • توسط: فاطمه استادحسینی
  • تعداد بازید: ۹۵

?به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر رفسنجان حسین مهدی زاده با اعلام این خبر عنوان کرد: به منظور ارتقای فرهنگ ورزش و تندرستی و در راستای رفاه حال شهروندان،سازمان سیما؛منظر وفضای سبز شهری اقدام به نصب ست ورزشی دربوستان مشاهیر؛ ولایت و غزالی نموده است.

?وی مهمترین هدف و رسالت شهرداری را توسعه زیرساخت های ورزش همگانی و ترغیب عموم شهروندان برای استفاده از اماکن ورزشی دانست و گفت: ساماندهی و احداث وسائل ورزشی در سطح بوستان هاو پارک های محله ای سبب ترویج فرهنگ ورزش در بین همشهریان میشود.
.
?مدیرعامل سازمان سیما؛منظروفضای سبز شهری با اشاره به این که ورزش بخشی از یک زندگی سالم در جامعه امروزی است، بیان کرد: تامین فضاهای ورزشی در تمام نقاط شهرحق شهروندان محسوب می‌شود و در این باره، امکاناتی در سطح شهر برای حفظ سلامتی جسمی و روانی شهروندان با کمترین هزینه مهیا شده است.

?وی درخاتمه با تاکید بر حفظ و نگهداری مبلمان شهری از جمله تجهیزات ورزشی، وسایل بازی، نیمکت ها و درختان و فضای سبز توسط شهروندان افزود:امید می رود نصب این وسایل ورزشی در سطح شهرگامی موثر در گسترش ورزش شهروندی باشد و به نحو مطلوب توسط شهروندان مورد استفاده قرار بگیردوموجبات رضایتمندی آنان را فراهم آورد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید