پلمپ ۴ آژانس متخلف رفسنجان در سال گذشته

  • منشتر شده در: ۱۳۹۸/۰۲/۲۴
  • توسط: فاطمه استادحسینی
  • تعداد بازید: ۳۴۸

مدیرعامل سازمان حمل و نقل شهرداری رفسنجان گفت: در سال گذشته ۴ آژانس متخلف در رفسنجان بدلیل موارد نقض قوانین پلمپ شدند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری رفسنجان، مهندس علی زارع با اشاره به عملکرد سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری رفسنجان در سال گذشته، اظهار داشت: در سال ۹۷ برای ۲۵۵ فقره سرویس مدارس در رفسنجان پرونده تشکیل و ۱۹۰ مورد کارت سرویس مدارس صادر شد.

وی با اشاره به تمدید ۹۵۷ مورد پروانه رانندگی  تاکسی و آژانس، خاطرنشان کرد: در سال ۹۷  تعداد ۲۶۰ پروانه جهت رانندگان تاکسی و آژانس صادر و همچنین تعداد ۷۰۰ پرونده جهت خودروهای دیزلی در رفسنجان تشکیل و  ۱۲۶۴ فقره پروانه فعالیت جهت رانندگان خودروهای دیزلی صادر شده است.

زارع  درخصوص  اقدامات حوزه حمل و نقل  جهت رفاه رانندگان، افزود: در سال گذشته حواله لباس فرم برای رانندگان تاکسی و حواله لاستیک برای برخی رانندگان آژانس صادر شده است.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل شهرداری رفسنجان در خصوص عملکرد حوزه اتوبوسرانی افزود: برای اولین بار  سال گذشته در رفسنجان پایانه درون شهری با ظرفیت چندین ایستگاه اتوبوس در خیابان چمران احداث گردید و جهت رفاه حال مسافران تعداد ۱۴ ایستگاه اتوبوس نصب وتجهیز و تعداد ۵ پل جلوی ایستگاهها ساخته شد.

زارع با بیان اینکه تعداد ۴۵ دستگاه اتوبوس در سطح شهر فعال می باشند، تصریح کرد: این سازمان در روزهای جمعه و تعطیلات رسمی (دعای ندبه، نماز جمعه، نمازهای عید، ایام محرم و راهپیمایی ها) جهت جابجایی مردم عزیز شهرمان خدمت رسانی می کند.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل شهرداری رفسنجان در ادامه با تأکید بر اینکه به صورت روزانه از ایستگاههای تاکسی و دفاتر آژانس رفسنجان بازدید می شود، گفت: در سال گذشته ۴ آژانس متخلف در رفسنجان بدلیل موارد نقض قوانین پلمپ شدند.

زارع تصریح کرد: در سال ۹۷ همچنین ۸ دستگاه تاکسی متخلف نیز در رفسنجان توقیف و ۷ فقره پروانه فاقد اعتبار رانندگان تاکسی ضبط شد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید