کرونا در کمین است

  • منشتر شده در: ۱۳۹۸/۱۲/۱۹
  • توسط: فاطمه استادحسینی
  • تعداد بازید: ۱۷۲

?مهندس محمدرضا عظیمی زاده شهردار رفسنجان شکست کرونا در شهر را نیازمند مشارکت تمامی دوستداران شهر و مردم رفسنجان دانست و خطاب به شهروندان عنوان کرد: جان شهر به جان شما بسته است؛ مراقب خودتان باشید تا با همکاری یکدیگر برای مبارزه با کرونا و جلوگیری از شیوع آن اقدام کنیم.

? مهندس عظیمی زاده با اشاره به اینکه سلامتی شهروندان برای مدیران شهری مهم است، اظهار کرد: خوشبختانه با تلاش و همکاری تمامی دستگاه های اجرایی اقدامات مطلوبی برای گندزدایی، ضدعفونی و شستشوی معابر و اماکن عمومی شهر انجام گرفته و همچنان ادامه دارد؛ اما شکست قطعی کرونا جز با همت و همبستگی شهروندان امکانپذیر نیست.

?وی خواستار توجه جدی مردم به توصیه های سلامتی شد و با قدردانی از تلاش بی وقفه کادر درمانی بیمارستان ها و مراکز آزمایشگاهی و بهداشتی، افزود: امیدواریم با دقت در رعایت نکات اولیه و مهم بهداشتی بتوانیم در جلوگیری از شیوع کرونا پیشرو باشیم.

? شهردار رفسنجان با تأکید بر لزوم حفظ روحیه امیدواری، صبر و آرامش، گفت: با توکل بر خدا و جلوگیری از ترددهای غیرضرور و ماندن در خانه با این میهمان ناخوانده مبارزه می کنیم و به استقبال بهار می رویم.

  1. 1

    ۱

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید