“وعده ما جمعه ۲۸ خردادماه پای صندوق های رای”

  • منشتر شده در: ۱۴۰۰/۰۳/۲۷
  • توسط: فاطمه استادحسینی
  • تعداد بازید: ۱۶

🔺به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر رفسنجان متن پیام بدین شرح است:

“بسم الله الرحمن الرحیم”

✍️بر کسی پوشیده نیست که کشور عزیزمان امروز در آستانه یک رویداد سرنوشت ساز قرار گرفته است وبه همدلی و انسجام ملی نیاز داریم. تا با دستان پر مهر مردمانش، آینده ای پر افتخار را برای خود تقدیر کند؛ رویدادی که همچون خیزشی نادر، دشمنان قسم خورده این نظام را مایوس و دوستداران انقلاب اسلامی را در سراسر جهان شادمان می کند

🔸امیدوارم که بطلان تخیلات خامی که دشمنان در انصراف ملت از انقلاب داشته اند، بار دیگر ثابت شود. ان شاء الله همه ما در این انتخابات شرکت خواهیم کرد. که در تجلی این وحدت و انسجام ملی، سهم و نقش کوچکی داشته باشیم.

🔸در همین راستاخانواده بزرگ شهرداری رفسنجان در جهت لبیک به فرمایشات مقام عظمای ولایت که فرمودند حضور آگاهانه در انتخابات و انتخاب هوشمندانه از سوی آحاد مردم، مشارکت در سرنوشت کشور است. همگام با ملت سربلند ایران اسلامی بار دیگر با حضور یکپارچه در انتخابات، اقتدار ملی و بین المللی کشور را تقویت و با درایت و هوشیاری توطئه های دشمنان انقلاب و نظام اسلامی را خنثی خواهند نمود و با آرمان های شهدای عزیز به ویژه سردار دل ها شهید حاج قاسم سلیمانی که امنیت و آرامش امروز مرهون خون آنهاست تجدید میثاق می کنند.

“اصغرکریمی”
“معاون توسعه مدیریت ومنابع انسانی شهرداری رفسنجان”

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید