پروژه بهسازی و بازپیرایی پارک وحدت اجرا شد

  • منشتر شده در: ۱۳۹۸/۰۱/۳۱
  • توسط: فاطمه استادحسینی
  • تعداد بازید: ۳۸۹

معاون شهرسازی و امور زیربنایی شهرداری رفسنجان از اجرای پروژه بهسازی و بازپیرایی پارک وحدت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری رفسنجان، مهندس محمدعارف پوراسدالهی اظهار کرد: یکی از اهداف شهرداری رفسنجان در کنار احداث پارکهای جدید در شهر، بهسازی پارکهای ساخته شده در گذشته می باشد.

وی بیان کرد: پارک وحدت بدلیل مساحت بالا از یک سو و قرار گیری آن در بین محلات پرجمعیت شهری از سوی دیگر، به عنوان دومین پروژه بازپیرایی پارک در رفسنجان انتخاب گردید.

وی ادامه داد: این پارک با مساحت ۲۵ هزار مترمربع، علاوه بر داشتن فضای سبز، نیازهای مذهبی، تفریحی، ورزشی و اقتصادی شهروندان را پاسخ می دهد.

معاون شهرسازی و امور زیربنایی شهرداری رفسنجان با اشاره به فضاهای بازپیرایی شده پارک وحدت، تصریح کرد: فضاهایی که در پارک وحدت بازپیرایی شده اند شامل فضای بازی و ورزشی، فضای فرهنگی، نمازخانه، غرفه های تجاری و سرویس بهداشتی می باشند.

پوراسدالهی همچنین با اشاره به اجرای آمفی تئاتر روباز در پارک وحدت، خاطرنشان کرد: اجرای مبلمان پارکی از جمله نیمکت های سنگی، فلزی و سنگی دایره ای شکل، آبخوری، نرده های فلزی و طراحی و ساخت آبنماها و پایه چراغها از دیگر اقداماتی بوده که در پروژه بازپیرایی پارک وحدت انجام گرفته است.

به گفته وی کار کل طراحی و بازپیرایی پارک وحدت توسط مهندسین بومی شهر صورت گرفته است.

معاون شهرسازی و امور زیربنایی شهرداری رفسنجان عنوان کرد: پروژه بازپیرایی پارک وحدت در شب نیمه شعبان و در آستانه ولادت با سعادت منجی عالم بشریت حضرت ولی عصر(عج) به بهره برداری می رسد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید