نور پردازی بلوارشهید مطهری

  • منشتر شده در: ۱۳۹۸/۰۹/۲۱
  • توسط: فاطمه استادحسینی
  • تعداد بازید: ۴۰۳

مهندس مختاری معاونت خدمات شهری شهرداری از تکمیل قسمتی از طرح نورپردازی درختان بلوار شهید مطهری با نصب چراغ LED پا درختی خبر داد.

♻️به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر رفسنجان مهندس محمد مختاری معاونت خدمات شهری شهرداری در توضیح این خبر عنوان کرد: نورپردازی درختان باعث ایجاد فضای بصری جذاب و شاد و منجر به برجسته نمودن فضای سبز شهری میشود که پیرو این امر معاونت خدمات شهری واحد زیبا سازی در نظر دارد معابر پرتردد و اصلی وتاریک شهر را نورپردازی نموده و جلوه های بصری شهر را افزایش دهد.

?وی در ادامه به جزئیات نورپردازی درختان اشاره نموده و بیان کرد: در طرح نورپردازی درختان، بیش از ۹۰۰ متر در رفیوژ میانی بلوار شهید مطهری توسط۴۷۲ چراغ (LED) 18 وات دفنی رنگی استفاده شده است که اجرای این طرح با رعایت همه جوانب ایمنی، به ویژه پیشگیری از هر گونه آسیب به درختان اجرا شده است.

?وی با تاکید بر اجرای پروژه های زیباسازی در سطح شهربیان کرد : سال جاری، برنامه های کیفی متنوعی را برای اجرا در دستور کار وجوددارد که نورپردازی معابر شهری نمونه ای از آن است و طرح نورپردازی درختان بلوار شهید مطهری تکمیل شده است و چند روزی است که به بهره برداری کامل رسیده است

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید