شورای اداری

  • منشتر شده در: ۱۳۹۹/۰۲/۰۶
  • توسط: فاطمه استادحسینی
  • تعداد بازید: ۷۸

نخستین جلسه شورای اداری شهرستان رفسنجان درسال جدید در۶ اردیبهشت ماه با حضورمهندس عظیمی زاده شهردار رفسنجان وجمعی ازمدیران شهری شهرداری ؛ مسئولین و رؤسای ادارات شهرستان درتالارخیام دانشگاه ولی عصر(عج)برگزار شد

در این جلسه مهندس عظیمی زاده شهردار رفسنجان عنوان کرد: رفسنجان به اندازه مرکز استان فعالیت می کند. تصمیمات، برنامه ریزی ها، ظرفیت ها و تدابیر حاکم بر فعالیت های شهرستان نشان می دهد که رفسنجان این ظرفیت را دارد که به استان تبدیل شود.

وی بیان کرد: خوشبختانه در رفسنجان با خدمت رسانی به موقع و با همکاری مردم و سایر نهادها توانستیم مسیر بحران را طی کنیم که به خوبی کنترل شد.

شهردار رفسنجان همکاری همه ارگان‌ها را در پیشگیری از بیماری کرونا بسیار ارزشمند دانست و افزود: با توجه به همجواری رفسنجان با استان هایی که بحران کرونا در آنها جدی بود، وضعیت می توانست بدتر از این باشد که با کنترل بحران، شهر از این ایپدمی خطرناک در امان ماند.

وی بیان کرد: در راستای مقابله با کرونا همه نهادها پای کار بودند در حال حاضر هم با کمترین تبعات و با همکاری مردم و فعالیت نهادها مسیر بحران را طی می کنیم.

محمدرضا عظیمی زاده به همکاری شهرداری در ایستگاه “پایش سلامت” در ورودی ها و خروجی های شهر با دیگر دستگاهها اشاره و تصریح کرد: شهرداری رفسنجان در چرخه مقابله با کرونا نقش خود را ایفا کرده است.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید