نهمین جلسه شورای آموزش وپرورش

  • منشتر شده در: ۱۳۹۸/۰۹/۲۰
  • توسط: فاطمه استادحسینی
  • تعداد بازید: ۱۶۰

?به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر رفسنجان نهمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان رفسنجان سه شنبه ۱۹ آذرماه با حضور مهندس محمدرضاعظیمی زاده شهردار، دکترفصیحی هرندی فرماندار، دکتر تقوی رئیس آموزش و پرورش شهرستان و دیگر اعضای شورا درمحل سالن کنفرانس معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان برگزارشد

? درحاشیه این جلسه دکترمجیدفصیحی هرندی فرماندار ویژه شهرستان ، ضمن تشکر از اعضای شورای اظهار داشت: از مسئولین میخواهیم تصمیماتی که در جلسه شورای آموزش و پرورش اتخاذ میشود را جدی بگیرند و بر اجرایی شدن مصوباتی که توسط این شورا به تصویب می رسد، توسط واحد یا سازمانی که وظیفه اجرای آن مصوبه را برعهده دارد نظارت دقیق داشته باشند تا به بهترین صورت عملی شود.

?در این مراسم، دکترحسین تقوی رشیدی زاده ، مدیر آموزش و پرورش رفسنجان، ضمن خوش آمدگویی به حضار، گزارشی کوتاه از روند فعالیت های چند ماه اخیر آموزش وپرورش ارائه داد.

?در این مراسم مهندس محمد رضا عظیمی زاده شهردار رفسنجان در جهت تامین فضای ورزشی ،زمین فوتبال مطرح کرد :با تعامل بین شهرداری و آموزش وپرورش می توان فضاهای فرسوده آموزش وپرورش را با فضاهای شهری معاوضه کردکه رویکردی نو در نوسازی فضاهای فرسوده شهری است

?مصوبات نهمین جلسه شورای آموزش و پرورش به شرح ذیل میباشد:
۱- مقرر گردید فرماندار محترم شهرستان در رابطه با واگذاری تسهیلات بانکی به مدارس غیردولتی جهت عملیات عمرانی، با بانک ها رایزنی های لازم را داشته باشند.
۲- مصوب گردید جهت اجرای طرح اختیاری ایران مهارت، به ازای هر یک ساعت آموزش مبلغ ۵ هزار تومان دریافت گردد. بنابراین، هزینه هر دانش آموز برای گذراندن دوره کامل این طرح که شامل ۲۰ ساعت آموزش است، مبلغ ۱۰۰ هزار تومان خواهد بود. لازم به ذکر است که اجرای این طرح به دوشکلِ اجرا در مدارس و اجرا در کانون های پرورشی صورت می پذیرد.
۳- مصوب گردید که نرخ خدمات آموزشی و پرورشی کلاسهای فوق برنامه در سال جاری، در مدارس ابتدایی هیات امنایی ساعتی ۳۰ هزار تومان و مدارس متوسطه اول و دوم هیات امنایی ساعتی ۵۲ هزار و پانصد تومان باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید