هدیه سرخ

  • منشتر شده در: ۱۳۹۹/۰۹/۰۵
  • توسط: فاطمه استادحسینی
  • تعداد بازید: ۱۱۶

?فرمانده وجمعی از بسیجیان پایگاه مقداد شهرداری رفسنجان نیز طبق روال سال های گذشته اقدام به اهدای خون کردند.

?به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر رفسنجان با شیوع بیماری کرونا و قرنطینه شدن مردم در خانه هایشان، ذخایر خونی کشور به طور محسوسی با کاهش مواجه شده است. بنابراین مسئولان سازمان انتقال خون از مردم درخواست کردند با رعایت اصولی بهداشتی به مراکز انتقال خون هم سری بزنند و خون اهدا کنند درهمین راستا صبح امروز فرمانده وجمعی از بسیجیان پایگاه مقاومت  مقداد شهرداری رفسنجان به مناسبت هفته بسیج به این درخواست با شعار “هر اهدایای خون یک ایثارگری است” لبیک گفتند و با حضور خود در مرکز انتقال خون رفسنجان در یک حرکت انسان دوستانه وخداپسندانه برای نجات جان هموطنان نیازمند، اقدام به اهدای خون کردند.

↙لازم به ذکر است این طرح در راستای مشارکت در تامین خون مورد نیاز بیماران به خصوص در شرایطی که با شیوع ویروس کرونا و بیماری کووید- ۱۹ در رفسنجان روبرو هستیم انجام می‌شود.این عمل طبق مقررات با رعایت تمام شیوه‌نامه‌های بهداشتی صورت گرفت.

↙درضمن برای غلبه بر کرونا و پیشگیری از آن همه مردم  به خصوص در شرایط کنونی شهر رفسنجان باید پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند و مسئولان را در تحقق اهدف و برنامه‌ها بیش از گذشته یاری دهند .

↙درضمن جمعی از پرسنل آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری رفسنجان دراین طرح انسان دوستانه نیزحضور داشتند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید