هفتمین جلسه‌ی شورای آموزش و پرورش شهرستان رفسنجان

  • منشتر شده در: ۱۳۹۹/۰۹/۲۲
  • توسط: فاطمه استادحسینی
  • تعداد بازید: ۱۲۹

✍️ به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر رفسنجان هفتمین جلسه‌ی شورای آموزش و پرورش شهرستان رفسنجان برگزار شد عصر روز شنبه بیست و دوم آذرماه ۱۳۹۹ در محل سالن اجتماعات ساختمان فرمانداری، با حضور مجید فصیحی هرندی ، رییس شورای آموزش و پرورش و فرماندار ویژه رفسنجان، حسین تقوی رشیدی زاده ، دبیر شورای آموزش و پرورش و مدیر آموزش و پرورش رفسنجان و مهندس مختاری سرپرست شهرداری رفسنجان وسایر اعضا برگزار شد.

🔴 در ابتدای جلسه، تقوی با ارائه گزارشی از روند فعالیت‌های این مجموعه بیان کرد: نظارت بر کار مدارس و آموزش مجازی با جدیت و دقت درحال انجام است. در طول هفته‌ی گذشته، کارشناسان مدیریت بیش از پنجاه درصد مدارس را بازدید کرده‌اند.

وی، ضمن ارائه گزارشی از روند آموزش غیرحضوری افزود: نزدیک به ۴۰۱۳ دانش‌آموز رفسنجانی، به علت عدم دسترسی به گوشی و تبلت هوشمند از آموزش مجازی محروم هستند. باید هرچه سریع‌تر برای این دانش‌آموزان چاره‌ای اندیشیده شود تا خدای ناکرده از تحصیل بازنمانند.

🔵 مدیر آموزش و پرورش رفسنجان همچنین از روند برگزاری کلاس‌های آموزش خانواده در شبکه‌ی شاد ابراز رضایت کرد و تاکید کرد که این کلاس‌ها باید به صورت مرتب و ثابت برگزار گردند.

🔸 در ادامه، مجید فصیحی هرندی ضمن تشکر از حضور اعضای شورا گفت: محروم بودن برخی دانش‌آموزان از آموزش به علت نداشتن گوشی و تبلت، تاسف‌بار است. ما از تمام خیریه‌ها و خیرین محترم می‌خواهیم که با پیوستن به پویش نذر هوشمند و اهدای موبایل و تبلت به این دانش‌آموزان، این حرکت نیکوکارانه را ترویج دهند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید