به وقت قدردانی

  • منشتر شده در: ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
  • توسط: فاطمه استادحسینی
  • تعداد بازید: ۸

✅حجت الاسلام عسکری و دکتر مجید فصیحی هرندی در پیامی ۷ مهرماه روز آتش نشانی ‌و ایمنی را تبریک گفتند.

📌 متن پیام به این شرح است:

✍آتش نشانان، ایثارگران و دلاوران عرصه های خطر هستند که جان خود را به مخاطره می اندازند تا جان و جهان انسان ها را نجات دهند؛ آری آتش نشانان فرشته های نجاتی هستند که آتش عشق خدمت به خلق در وجودشان زبانه می کشد تا آتش سوزان و سوزنده حوادث را در زندگی مردم، خاموش کنند.

🔸ایثار و از خودگذشتگی مدال افتخاری است که خداوند متعال این نعمت ارزشمند خویش را نصیب انسان های پاک و بی آلایش خود می نماید؛ انسانهایی که از هستی و جان خویش در راه رضایت حق می گذرند و آتش نشانان در زمره این بندگان خوب خدا هستند.

🔸هفتم مهرماه روزآتش نشانی و ایمنی ; یاد آور زحمات و خدمات سخت کسانی است که در راه نجات جان انسان ها از خود گذشتگی می کنند و با از خودگذشتگی می کوشند تا امید و شادی را برای مردم به ارمغان آورند.

🔸تاریخ گواه این فداکاری عظیم و خطیر است، همچنانکه در روز ۷ مهر ۱۳۵۹ وقتی بمب افکن های دشمن بعثی پالایشگاه آبادان را به دریایی از آتش تبدیل کردند، آتش نشانان دلاورانه به دل آتش زدند و حین عملیات اطفای حریق، هواپیماهای دشمن با بمباران مجدد عرصه پالایشگاه را به خاک و خون کشیدند و فرشتگان خونین بال آتش نشانی به عرش ملکوتی پر کشیدند.

🔸اینجانبان، روز آتش نشانی و ایمنی را به شما آتش نشانان عزیز که ارمغان آور امداد و آرامش هستید، صمیمانه تبریک عرض نموده، زحمات مخلصانه، طاقت فرسا وشبانه روزی شما را ارج می نهم، امیدوارم همواره در پناه خداوند متعال، سلامت و سربلند باشید.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید