به وقت قدردانی

  • منشتر شده در: ۱۴۰۰/۰۴/۱۴
  • توسط: فاطمه استادحسینی
  • تعداد بازید: ۱۱

💥حجت الاسلام والمسلمین عسکری امام جمعه و دکترفصیحی هرندی فرماندار شهرستان رفسنجان در پیامی ۱۴ تیرماه روز شهرداری ها و دهیاری ها را به تمام تلاشگران این عرصه تبریک گفتند.

📌متن پیام به شرح زیر است:

✍️بی تردید از ابتدای شکل گیری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تا به امروز نقش شهرداریها و دهیاریها در شکل گیری جامعه مردم سالار مبتنی در آرای مردم بسیار واضح و مبرهن بوده است.

🔸نامگذاری چهاردهم تیرماه به عنوان روز شهرداری و دهیاری، مهمترین سیاستگذاری برای ایجاد توسعه پایدار در مناطق شهری و روستایی است.

🔸شهرداری ها و دهیاری ها به عنوان یک نهاد عمومی با ساختار خدماتی و اجرایی مبتنی بر مشارکت مردم، همواره مورد توجه بوده و برای دست یابی به شاخصه های شهر و روستای توسعه یافته و پویا نیازمند عزم و اراده جدی تمامی تلاشگران این عرصه است که با برنامه ریزی علمی، مسیر توسعه همه جانبه را هموار و فضایی مطلوب را برای مردم فراهم کنند.

🔸فراهم سازی آسایش، امنیت، سلامت روانی و اجتماعی، نهادینه‌سازی فرهنگ مشارکتی و رضایتمندی شهروندان در شهرها و روستاها تلاش‌، همیت و اراده جدی تمامی مدیران و مسئولان به ویژه تلاشگران عرصه مدیریت شهری و همچنین دهیاری ها را می طلبد که با برنامه‌ریزی‌های علمی و اجرای آنها، مسیر توسعه همه جانبه شهر و روستا را هموار و فضایی مطلوب را برای زندگی شهروندان فراهم کنند.

🔸خدمات متنوع شهرداری‌ها و دهیاری‌ها در راستای ارتقا و سامان‌بخشی وضعیت کالبدی و فیزیکی سکونتگاه‌ها، مدیریت پسماند، بهبود سیمای شهری، حفظ پاکیزگی شهر، مدیریت بحران، مدیریت ایمنی و آتش‌نشانی، ارائه برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی و بسیاری از فعالیت‌های دیگر نمود پیدا می کند.

🔸در این میان با شیوع ویروس کرونا همراستا با مدافعان سلامت که به عنوان خط مقدم مقابله با کرونا، سلامت شهروندان را دنبال می کنند، در سطح شهرستان نیز اقدامات مختلفی توسط شهرداری ها و دهیاری ها پیگیری شده و می شود.

🔸رفسنجان شهرستانی با ظرفیت ها و توانمندی های بالقوه و بالفعل بسیار است و امروز شهرداری ها و دهیاری ها می توانند با استفاده از این پتانسیل ها در زمینه صنعتی, کشاورزی و گردشگری موجبات پیشرفت همه جانبه را فراهم آورند.

🔸اینجانبان ضمن تبریک این روز، از خدمات بی شائبه #کارکنان_پرتلاش و #خدوم شهرداریها و دهیاریهای شهرستان رفسنجان تقدیر و تشکر نموده، از درگاه خداوند متعال توفیقات روز افزون توأم با سعادت و سلامتی را برای همه فعالان و زحمتکشان این عرصه مسئلت داریم.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید