پیام تبریک

  • منشتر شده در: ۱۴۰۰/۰۷/۰۶
  • توسط: فاطمه استادحسینی
  • تعداد بازید: ۴

سید حسین رحیمی رئیس شورای اسلامی شهروجهانگیر ملکی سرپرست شهرداری رفسنجان طی پیام مشترکی ۷مهر روز آتش نشانی و ایمنی را تبریک گفتند.

📌متن پیام به شرح زیراست:

“همانا خدا را در زمین بندگانی است که برای رفع نیازهای مردم می کوشند.. امام موسی کاظم(ع)”

✍️هفتم مهرماه روز آتش نشان روز تجلیل و پاسداشت جایگاه مردانی از جنس ایثار، شهامت و شجاعت است که آتش عشق به انسان ها در وجودشان زبانه می کشد تا آتش سوزان حوادث را در زندگی همشهریان فرو نشانند.

🔸یادآوری این روز بزرگ، به پاسداشت حماسه آفرینی ها و از خود گذشتگی های آتش نشانان میهن اسلامی مان در عرصه دفاع مقدس بوده است. غیور مردانی که با اخلاص و احساس مسئولیت، به امر خطیر خدمت رسانی به آسیب دیدگان ناشی ازحملات دشمن پرداختند و برگ زرین دیگری از ایثار و جوانمردی را در دفتر این مرز و بوم ثبت کردند.

🔸آتش نشانان دلاور مردانی هستندکه باحماسه آفرینی‌های خود در نبرد با شعله‌های خانمان سوز، جوانه‌های امید را از بسترخاکستر‌ها می رویانند.

🔸اینجانبان ضمن گرامیداشت یاد وخاطر شهدای آتش‌نشان و همچنین تقدیر و تشکر از خدمات شبانه‌روزی کلیه آتش‌نشانان خدوم و زحمتکش ؛ به ویژه *آتش‌نشانان شهرداری رفسنجان* این روز را صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده و آرزوی توفیق و سلامتی را برای کلیه آتش‌نشانان فداکار از خداوند متعال خواستاریم.

*سید حسین رحیمی*
*رئیس شورای اسلامی شهر رفسنجان*

*جهانگیر ملکی*
*سرپرست شهرداری رفسنجان*

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید