پیام تبریک سال نو

  • منشتر شده در: ۱۳۹۹/۱۲/۳۰
  • توسط: فاطمه استادحسینی
  • تعداد بازید: ۹۷

💥مهندس محمد مختاری شهردار رفسنجان با تبریک اعیاد شعبانیه و تبریک روز پاسدار و جانباز به خانواده های معزز شهدا جانبازان ایثارگران وعموم شهروندان نجیب رفسنجان فرارسیدن نوروز ۱۴۰۰ را شادباش گفت.

🔸متن پیام به شرح ذیل است؛

برآمد باد صبح و بوی نوروز
به کام دوستان و بخت پیروز
مبارک بادت این سال و همه سال
مبارک بادت این روز و همه روز

✍️خداوند عزیز و بلند مرتبه را سپاسگزارم که توفیق حیات در بهاری دیگر را عطا کرد تا در سایه الطاف الهی فرصت خدمتی دوباره فراهم گردد.

🔸سال ۱۳۹۹را در حالی پشت سر گذاشتیم که سایه کرونا بر دنیا و به تبع آن در کشور و شهر سنگینی می کرد و برپایی مناسبات اجتماعی فاخر و عظیم را از من و همکارانم در شهرداری رفسنجان سلب نمود. تلاش کردیم فارغ از محدودیت های پیش رو چهره شهر را متحول کنیم تا در وضعیتی که امکان سفرهای نوروزی برای همشهریان و هموطنان گرامی وجود ندارد، حال خوش را به مردم هدیه نماییم.مدیریت شهری با اجرای المان های نوروزی خاطره انگیز و گل آرایی وفضاسازی شهر در آستانه بهار ۱۴۰۰ و در آغازین روزهای سال جدید ضمن انتقال پیام مهر و مهربانی برای تمامی شهروندان، حس و حال خوب به ارمغان آورده است.

🔸ضمن سپاسگزاری از تمامی هنرمندان، مدیران و معاونین و همکارانم در مجموعه شهرداری که برای رفسنجانی جذاب و چشم نواز تلاش کردند، از خداوند بلندمرتبه برای همه شهروندان نجیب رفسنجان سالی سراسر خیر و برکت توأم با شادی و سلامتی خواستارم.

“محمد مختاری”
“شهردار رفسنجان”

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید