در ابتدا رئیس واعضای شورای اسلامی شهررفسنجان به همراه مهندس ملکی سرپرست شهرداری از مدیریت اتوبوسرانی شهرداری بازدید کردند.

  • منشتر شده در: ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
  • توسط: فاطمه استادحسینی
  • تعداد بازید: ۱۱

در این بازدید اعضای شورای اسلامی شهر رفسنجان به همراه سرپرست شهرداری از امکانات و تجهیزات اتوبوسرانی شهرداری بازدید کردند.و در راستای تکریم و رسیدگی به درخواست ها و مشکلات پرسنل، طی دیدار با مدیرعامل سازمان حمل ونقل ومدیریت اتوبوسرانی ؛ اعضای شورای اسلامی شهر وسرپرست شهرداری با پرسنل گفت و گو کردند. وهریک از پرسنل به بیان مشکلات خود در کارگاههای مذکور پرداختند و یکی از مهمترین درخواست های آنان ایجاد امکانات کافی مخصوصا درفصل سرد بود

لازم به ذکراست مدیریت اتوبوسرانی با مساحت ۵۲ هزار مترمربع جنب آتش نشانی شماره ۵ (مقابل هتل باغ) واقع شده است که دارای ۵۷ دستگاه اتوبوس و ۱۵ دستگاه مینی بوس میباشد از این تعداد؛ ۲۱ دستگاه اتوبوس جهت سرویس دهی درمسیرهای روستایی ومرکزشهر و ۲۰ دستگاه جهت سرویس دهی به مراکز دانشگاهی ؛ فرودگاه ؛ خیرین گمنام و…. فعالیت دارند و ماهانه به طور متوسط بیش از ۲۷ هزار نفر جابجایی مسافرانجام می گردد.

 

در ادامه از محله های شهرک هزارواحدی ؛علی ابادانقلاب ؛ محله کمال آباد و محله بلوک ۷ در راستای بررسی معضلات و مشکلات موجود در محله های مذکور ورسیدگی به مناطق کم برخوردار با اولویت و نظر شهروندان بازدید کردند در این بازدیدرئیس واعضای شورای اسلامی شهررفسنجان به همراه سرپرست شهرداری درجمع ساکنین محله قرار گرفتند و هریک از ساکنین به بیان مشکلات خود ومحله مذکور پرداختند.

 

درپایان این بازدید ؛ دیداری صمیمی بااقای مهدی سپهری هنرمندرفسنجانی (مجسمه ساز) داشتند و درمورد طرح های پیشنهادی اقای سپهری و همکاری وی با شهرداری جهت ایجاد المان درسطح شهر بحث وتبادل ونظر شد لازم به ذکراست مجسمه مادر که اثرهنری مهدی سپهری است، سال گذشته توسط شهرداری و در راستای زیباسازی شهری در بوستان مادر نصب ورونمایی شده است .

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید