قهرمانان مردم

  • منشتر شده در: ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
  • توسط: فاطمه استادحسینی
  • تعداد بازید: ۱۹۹

کلنگ احداث پروژه ایستگاه آتش نشانی شماره شش باحضور شهرداررفسنجان،اعضای شورای اسلامی شهر و جمعی از مسئولین شهرستان
با اعتبار ۱میلیاردو دویست میلیون تومان در خیابان علامه امینی جنب نیروگاه برق به زمین زده شد .

?به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر رفسنجان آیین کلنگ زنی احداث پروژه ایستگاه آتش نشانی شماره شش یکشنبه ۷ مهرماه همزمان با روز آتش نشانی وخدمات ایمنی باحضور شهرداررفسنجان،اعضای شورای اسلامی شهر و جمعی از مسئولین شهرستان با اعتبار ۱میلیاردو دویست میلیون تومان در خیابان علامه امینی جنب نیروگاه برق برگزار شد .

?شهرداررفسنجان در آیین کلنگ زنی ساختمان آتش نشانی شماره شش و در جمع آتش نشانان، ضمن تبریک روز آتش نشانی و ایمنی، یکی از مباحث ارزشمند در دوره جدید شهرداری و شورای اسلامی شهر را تحقق شهر امن عنوان کرد و گفت: شهر امن باید از همه ابعاد دارای امنیت باشد تا شهروندان در شهر احساس امنیت و آرامش کنند.

?مهندس محمدرضا عظیمی زاده بیان کرد: وقتی برای شهر و شهروند آرامش بیاوریم، برای میهمان و گردشگر هم می توان امنیت به ارمغان آورد.

?وی در ادامه با اشاره به اهمیت حفظ امنیت جانی در برابر حوادث و سوانح در آتش نشانی، تجهیز و بروزرسانی امکانات و نیروها را ضروری دانست و گفت: هنوز یکسری نقایص داریم که با همت شما باید رفع شود.

?عظیمی زاده در ادامه بیان کرد: لازم بود ایستگاههای آتش نشانی با توجه به شعاع خدمت رسانی در سطح شهر اضافه شود که سال گذشته ایستگاه شماره پنج به مدت ۶ماه به بهره برداری رسید و امروز شاهد کلنگ زنی ایستگاه شماره شش هستیم.

?مهندس محمدرضا عظیمی زاده از آغاز مطالعات برای احداث ایستگاه شماره هفت خبر داد و تصریح کرد: شهرداری علاوه بر داخل شهر به شهرهای همجوار، محدوده خارج شهر و جاده ها و مراکز صنعتی نیز خدمت رسانی می کند.

? وی در پایان افزود: خواهش ما این است که دوستانمان در آتش نشانی روز به روز با برنامه ریزی مدون و آموزش خود را به روز نگه دارند تا اتش نشانی پیشرو و امنیت ساز داشته‌ باشیم

?در حاشیه این آیین مهندس محمد فتحیان عضو شورای اسلامی شهر رفسنجان موفقیت کارهای عمرانی را منوط به کارهای فرهنگی اجتماعی دانست وعنوان کرد : اگر برای مسائل فرهنگی اجتماعی کار نشود زیرساخت‌هایی که ایجاد شده آسیب می‌بیند.

?مهندس فتحیان بیان کرد: بودجه سال گذشته شهرداری رفسنجان ۱۸۰ میلیارد تومان بوده که برای تمام بخش‌ها و نقاط شهر در نظر گرفته شده همه نقاط شهر همزمان کار انجام می‌شود به نوعی رفسنجان به یک کارگاه ساختمانی تبدیل شده و حجم کاری در این دوره بی‌نظیر است.

?عضو شورای اسلامی شهر رفسنجان تصریح کرد: سال ۹۸ دو، سه پروژه خیلی خوب شامل خیابان ارجمندی، خیابان انقلاب و بلوار امام رضا(ع) استارت خورده و در دو سال باقیمانده شورا در بزرگراه خلیج فارس روگذر خوبی توسط مشاور دیده شده است که احداث خواهد شد.

?در حاشیه آیین کلنگ زنی مدیرعامل سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری رفسنجان با تبریک ۷ مهرماه روز آتش‌نشانی و خدمات ایمنی عنوان کرد: ایستگاه آتش‌نشانی شماره ۶ مناطق رحمت‌آباد، جعفرآباد و ماهونک را پوشش می‌دهد چون بعد مسافت این مناطق تا بقیه ایستگاه‌ها تقریبا زیاد بود.

?مهندس علی رمضانی نژاد‌ با اشاره به عملکرد سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرستان رفسنجان از مهرماه سال گذشته تا کنون بیان کرد: سه دستگاه خودرو، دو دستگاه اطفای حریق و دو دستگاه موتورسیکلت امداد و نجات به مجموعه آتش‌نشانی اضافه شده و بالغ بر ۵۰۰ میلیون تومان تجهیزات خریداری شده و به سازمان تزریق شده است.

?وی افزود: مردم قبلا از دیررسیدن خودرو آتش نشانی به محل حادثه گله مند بودند و بنابراین روی خودروها دوربین نصب کردیم و همزمان که اعزام می‌شوند هم از بیرون هم داخل فیلمبرداری می‌شود ضبط مکالمات نیزانجام میشود واینکار از سال گذشته انجام و مکان حادثه هم توسط جی پی اس ثبت می‌شود.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید