احداث پل ارتباطی بلوار زیتون

  • منشتر شده در: ۱۴۰۰/۰۱/۲۸
  • توسط: فاطمه استادحسینی
  • تعداد بازید: ۸۵

💥شهردار رفسنجان از آغاز عملیات اجرایی پل بلوار زیتون برای سهولت در دسترسی به خیابان های بسیج و بلوار آیت الله صدر خبر داد.

📌به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر رفسنجان مهندس مختاری با اشاره به اینکه پل جدید در مجاورت میدان شهید صیاد شیرازی و به منظور رفع مشکلات ناشی از تردد هنگام بارش باران و طغیان رودخانه احداث می شود، گفت: با راه اندازی این پل دسترسی به مسیرهای خیابان بسیج و آیت الله صدر بهبود یافته و عبور و مرور خودروها روان می شود.

💢وی در تشریح ویژگی های این پل مساحت آن را ۱۲۰۰ مترمربع عنوان کرد و افزود: این پل به طول ۵۰ متر و با عرض ۲۴ متر با ۶ دهنه ساخته خواهد شد.

💢شهردار رفسنجان با اشاره به اینکه احداث پل بلوار زیتون مقدمه اجرای پروژه بزرگ صدچشمه در رودخانه شور است، ادامه داد: عملیات اجرایی پل بلوار زیتون از روزهای انتهایی فروردین ماه آغاز شده و پیش بینی می شود تا خرداد ماه به اتمام برسد.

💢مهندس مختاری با بیان اینکه رفع دغدغه شهروندان برای زندگی در شهر امن از جمله اهداف مهم مدیریت شهری به شمار می رود، اظهار کرد: تلاش می کنیم با فراهم نمودن شهری تمیز، زیبا و امن آرامش و اطمینان را برای شهروندان به ارمغان بیاوریم.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید