یکصد وشصت و دومین
شورای اسلامی شهر

  • منشتر شده در: ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
  • توسط: فاطمه استادحسینی
  • تعداد بازید: ۱۲۹

?به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر رفسنجان یکصدوشصت ودومین نشست شورای اسلامی شهر رفسنجان به ریاست حجت الاسلام هاشمیان وبا حضور اعضای شورا درصحن شورا برگزارشد

ورای شهر لایحه تقدیم هدایای نقدی به کادر فنی و اجرایی تیم فوتبال مس رفسنجان را تصویب کرد

تعیین هدایای نقدی برای تجلیل از تلاش ارزنده تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان در راهیابی به لیگ برتر از جمله مصوبات شورای اسلامی شهر رفسنجان در جلسه یکصد و شصت و دوم بود.

در این نشست حجت الاسلام والمسلمین هاشمیان ضمن تبریک دهه امامت و ولایت و شادباش صعود تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان به لیگ برتر، از انجام توافقات تکمیلی برای مدیریت بزرگترین خانه خشتی جهان توسط شهرداری رفسنجان خبر داد و گفت: پیش نویس قرارداد فی مابین اداره اوقاف و شهرداری تهیه شده و پس از انجام بررسی های لازم در شورا اجرا می شود.

اعضای شورای اسلامی شهر رفسنجان در ادامه با تصویب لایحه ای مبنی بر تجلیل از اعضای کادر فنی و اجرای و بازیکنان تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان، با تصویب اهداء مبالغ نقدی جهت قدردانی از زحمات آنان، تلاش تمامی دست اندرکاران باشگاه مس رفسنجان را ستودنی خواندند و برای استمرار موفقیت های ورزشی در رفسنجان ابراز امیدواری کردند.

در این جلسه هم چنین پرونده های رسیده از سوی کمیسیون های داخلی مطرح و گزارش تفریغ بودجه شهرداری رفسنجان در سال ۱۳۹۸ به تصویب رسید.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید