یکصدو شصت وچهارمین

  • منشتر شده در: ۱۳۹۹/۰۵/۲۸
  • توسط: فاطمه استادحسینی
  • تعداد بازید: ۱۵۱

?به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر رفسنجان یکصد و شصت و چهارمین نشست شورای شهر رفسنجان دوشنبه ۲۷ مردادماه باحضوررئیس واعضای شورای اسلامی شهر در صحن شورا برگزار شد

?در این نشست حجت الاسلام والمسلمین با اشاره به پیروزی ارزشمند تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان که در نتیجه همدلی تیمی حاصل شد، اظهار کرد: امیدواریم این رویداد و این موفقیت ارزشمند استمرار داشته باشد و در لیگ برتر نیز شاهد درخشش مس رفسنجان باشیم.

?وی با اشاره به برگزاری مراسم اهداء جام قهرمانی به تیم فوتبال بزرگسالان مس رفسنجان، با قدردانی از تمامی اعضای کادر فنی و اجرایی و دست اندرکاران تیم، این پیروزی و قهرمانی را به مردم رفسنجان تبریک گفت.

?حجت الاسلام والمسلمین هاشمیان در ادامه یاد و خاطره آزادگان سرافراز میهن اسلامی را گرامی داشت و با تأکید بر اهمیت حفظ پروتکل های بهداشتی در برگزاری مراسم معنوی محرم و صفر خواستار همکاری و همراهی هیأت های مذهبی جهت رعایت مسائل بهداشتی با حفظ سلامت شهروندان در این ایام شد و بر تولید محتوای فضای مجازی ویژه این ایام تأکید کرد.

↙️مهندس پاکزاد و دکتر حسن شاهی نائب رئیس و عضو هیات رئیسه شورای شهر نیز که از ایثارگران دوران دفاع مقدس نیز هستند، ضمن بیان خاطرات، به خلوص نیت رزمندگان در جبهه ها برای دفاع از مرزوبوم کشور اشاره کردند.

?مهندس پاکزاد ادامه داد: تفسیر آنچه در جبهه ها به رزمندگان گذشت کار سختی است؛ نیت خالص بچه های جبهه و تلاش آن ها برای رهایی از دلبستگی های مادی و دنیوی از مهمترین اعتقادات آنان بود.

?وی با تاکید بر اینکه یاد رزمندگان جبهه و جنگ نباید به فراموشی سپرده شود، افزود: گاهی شرایط به گونه ای پیش میرفت که بسیاری از آنان امید برگشت به خانه و خانواده را نداشتند و شرایط بسیار بر آنها سخت میگذشت اما حاضر به پذیرش حقوق و ماهیانه نبودند.

↙️در این جلسه همچنین با پیشنهاد شهرداری مبنی بر برگزاری آیین عزاداری خودرویی در دهه اول محرم با همکاری ستاد برگزاری مراسم طبق شیوه نامه های بهداشتی موافقت شد.

 

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید